آشر که از مدتها پیش واسه گرفتن حضانت بچه هاش با همسر سابقش ، تامکا فاستر درگیری داشت بلاخره در این نزاع خانوادگی پیروز شد. در این مدت تامکا تلاش می کرد که این خواننده رو بابایی نا لایق و غایب که به کارش بیشتر از بچه هاش اهمیت میده ، جلوه دهد.

این زوج قبلی ماه هاه که واسه گرفتن حضانت بچه هاشون با هم اختلاف و نزاع جدی دارن اما بلاخره روز جمعه ، یه قاضی در ایالت جورجیا به نفع آشر رای داد و حضانت اولیه و اصلی دو بچه ۳ و چهارساله آشر رو به این خواننده واگذار کرد.

 

البته این قاضی حق و حقوق خاصی هم واسه تامکا در نظر گرفت که جزئیات اون هنوز معلوم نشده.

چند روز قبل همین قاضی به آشر دستور داده بود که حساب کارت اعتباری همسر سابقش که سال گذشته بسته شده بود رو دوباره فعال کنه و هزینه پرستارهای قبلی اونو بپردازه اما در آخر روز جمعه این حکم تعجب آور رو صادر کرد و حضانت بچه ها رو به آشر واگذار کرد.

در طول چند دادگاهی که واسه رسیدگی به این اختلاف خانوادگی برگزار شد ، آشر، همسر سابقش رو به حمله کردن به نامزد جدیدش ، متهم کرد در حالیکه وکیل تامکا فاستر هم با سئوالاتی که در دادگاه درباره توانایی این خواننده مشهور واسه انجام وظایف بابایی مطرح کرد آشر رو به گریه انداخت.

آشر و تامکا فاستر در سال ۲۰۰۹ بعد از ۲ سال زندگی مشترک از هم جدا شدن .

در ماه ژوئیه ، کایل ، پسر۱۱ ساله تامکا فاستر که تو یه حادثه جت اسکی دچار مرگ مغزی شده بود درگذشت و بعد از این حادثه آشر تلاش کرد که زمان برگزاری دادگاه رو به تاخیر بندازه تا اون و همسر سابقش با روحیه و شرایط بهتری در دادگاه حاضر شن اما تامکا تاکید کرد که ناراحتی و توجه آشر به سلامت روحی اون ساختگی و غیر واقعیه و از قاضی درخواست کرد که زودتر دادگاه رو برگزار کنه و حکمش رو صادر کنه.

آشر اختلاف خانوادگی حضانت پرتال آفتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *