کلید واژه

سایت کلید واژه دات آی آر در سال ۱۳۹۳ با هدف ارتقا سطح علم مهندسین رشته های ۷ گانه ( عمران، معماری، تاسیسات برقی، تاسیسات مکانیکی، نقشه برداری، شهرسازی و ترافیک) که واسه قبولی در آزمون نظام مهندسی تلاش می کردن بوجود اومد و پا به این میدون گذاشت، تیم ما در از اول تلاش در کمک به داوطلبان داشتن و با برنامه ریزی ، تلاش و هم اینکه رابطه مستقیم با داوطلبان آزمون نظام مهندسی تلاش شد نیازای داوطلبان شناسایی و بعد به کمک کلید واژه آزمون نظام مهندسی برآورده شه.

در اول کار ما به نوشتن کلید واژه تخصصی و کاربردی و به درد بخور واسه رشته ها عمران (نظارت، اجرا، محاسبات)، معماری (نظارت، اجرا، طراحی)، نظارت و اجرای تاسیسات برقی و مکانیکی، شهرسازی و…. روی آورده و کمک زیادی به قبولی داوطلبان در آزمون نظام مهندسی کردیم.

بعد با همکاری موسسات آموزشی و استادان کشوری جزوه ای کاربردی زیادی واسه داوطلبان جفت و جور کردیم که مهمترین اونا جزوه های مهندس رحمانی واسه رشته معماری مخصوصا گرایش طراحی معماری که بسیار به درد بخور بود و هم اینکه جزوات تاسیسات برقی مهندس کریمی و این جزوات روز به روز زیاد شد و بیشتر رشته ها رو در بر گرفت

در ادامه روند کاری طی بررسی نیازای داوطلبان و بازخوردایی که از جامعه مهندسین آماده ورود به حرفه  گرفته شد متوجه نیار اونا به تستای تالیفی و تست زنی قبل از روز آزمون شدیم،خیلی از داوطلبان قبل آزمون تموم مباحث رو به دقت خونده و آماده آزمون بودن اما در جلسه آزمون با کمبود وقت مواجه میشدند(مخصوصا در آزمونای گذشته با در نظر گرفتن سخت تر شدن سوالات) دلیل اونم این بود که قبل آزمون تست زنی زیادی انجام نداده بودن و سرعت تست زنی خود رو بالا نبرده بودن ،آخر تستایی که در دسترس بود تستای آزمونای پیش بود که اونم با تغییر مدامر کتابا از رده خارج میشد.بنابر این بر اون شدیم تستا تالیفی مباحث ۲۲ گانه رو به شکل تفکیکی واسه داوطلبان جفت و جور کنیم، این تستا دارای مزیتای زیر بود که خیلی به داوطلبان کمک میکرد:

۱: این تستا به شکل تفکیکی بود و داوطلب میتونست بعد از خوندن هر مبحث بدون این دست اون دست کردن تستای اون مبحث رو بزنه تا موندگاری مطالب رو در ذهنش اثبات کرده و نکات ریز و مهم کتاب رو شناسایی کنه.

۲:در این تستای تلاش شده از هر صفحه دست کم یه سوال طرح شه تا بین تست زنی دوباره کل کتاب مرور شه.

۳:از نکات ریز و جداول هم تست طراحی شده تا مهم بودن این نکات به داوطلب گوشزد شه و داوطلب فقط دنبال مسائل مهم و کلی نباشه

ما هم اینکه در سایت کلید واژه آزمونای آنلاین  قرار داده که این آزمونا به شکل تفکیکی واسه هر درس و مبحث جدا و یا به شکل رشته ای با سوالات آزمون نظام مهندسیه و داوطلب با شرکت در این آزمون که مانند آزمون اصلی نظام مهندسی دارای تایم مشخص و استاندارده میتونه خیلی راحت خود و سرعت تست زنی خود رو آزمایش زده و واسه آزمون  اصلی آماده شه. در این نوع آزمونا بدون این دست اون دست کردن بعد از پایان آزمون نتیجه مشخص شده و هم اینکه میشه سوالاتی رو که اشتباه جواب داده شده و جواب درست اونو مشاهده کرد.

از دیگر امکانات سایت به قرار دادن فیلمای آموزشی استادان بزرگ واسه عزیزانی که به دلیل دوری به این استادان یا مشغله کاری و… دسترسی به اونا ندارن و مایل هستن از علم این استادان استفاده کنن. ما این فیلمای مهم رو که مخصوصا واسه رشته های محاسبات عمران، طراحی معماری، تاسیسات برقی و… به درد بخور هستن رو قرار دادیم.

ما با دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و دریافت مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خیال راحت رو به کاربران خود هدیه می دیم که با خیال راحت از اجناس ما استفاده و خرید کنن

تیم پشتیبانی کلید واژه به خاطر راحتی کاربران به شکل دائمی در حال پشتیبانی و جواب به سوالات و نیازای کاربران با ایمیل، تلگرام و تلفنه.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

خواص عشق واسه بدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *