همونطور که همه می دونیم هندوستان کشوریه که بخاطر آب و هوا ، قیمت تور مناسب و طبیعت قشنگتر سلانه میلیونها مسافر رو به سمت خود کشونده و شهر توریستی گوا ،شهریه که سواحل بسیار زیادی اون رو محاصره کرده و مطمئنا در طول سفر خود فرصت دیدن همه اونا رو پیدا نمی کنین.

گوا یکی از زیباترین و پاکیزه ترین شهرهای مهم هندوستان بشمار میره این شهر ایالتیه در حاشیه جنوب غربی هندوستان.شهر ساحلی گوا به دلیل تپه های سرسبز، کشتزارهای برنج، نخل های فراوون،سواحلی با آبای زلال و بقیه درختان گرمسیری جلوه بسیار زیبایی داره.از این رو اینجا فهرستی از بهترین و زیباترین سواحل تفریحی گوا که از هستن، رو به شما ارائه می دیم.

ساحل باگا

باگا (Baga Beach) یکی از محبوب تریت سواحل دلیل که در شمال گوا واقع شده و در این مکان در طول بهار و تابستون در اونجا مراسم و نمایشای زنده برگزار می شه.رستورانای ساحل باگا به دلیل طراحی داخلی عالی، چشم انداز عالی و منوی غذای جور واجور، در بین گردشگران از جایگاه خاص ای برخورداره اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین ساحل باگا مکانیه واسه انجام شکل های جور واجور تفریحات آبی مثل :آفتاب گرفتن، شنا کردن، قایق سواری و جت اسکی.

goa ساحل باگا

ساحل کاندولیم

ساحل کاندولیم (Candolim Beach) یکی از معروف ترین سواحل در امتداد ساحل دریای عربه که از فورت اگودا و پوئرتوریکو شروع می شه و در محل ساحل کاپورا تموم میشه.ساحل نا تموم دریا، سایبانای ساحلی قشنگتر، ورزشای آبی و تفریحات ساحلی، در ساحل کاندولیم به شما این حس رو میده که گویی مایلا با مرکز شلوغ شهر فاصله دارین.به شما مسافران اطمینان می دیم در این ساحل عالی، با وجود چشم انداز زیبای دریا، والیبال ساحلی، چرت عصرانه و مهمانیای ساحلی،متوجه گذشت زمان نمی شید.

goa ساحل کاندولیم

ساحل کالانگوت

ساحل کالانگوت (Calangute Beach) به عنوان ملکه  سواحل گوا در هند یکی دیگه از سواحل محبوب و جاهای دیدنی دلیل. این ساحل مختص افرادیه که میخوان در ساحل دریا به آرامش و تممد اعصاب بپردازند ولی با این حال کالانگوت به اندازه کافی بزرگ هست که شما بتونین به تفریحات ساحلی جور واجور هم بپردازید. در ساحل کالانگوت مناطقی واسه قایقای پارویی و دیگه ورزشای ساحلی مثل چتربازی در دریا تعیین شده و مطمئن باشین، خلوت و آرامش شما بازم پا برجاست. می تونین در والیبال ساحلی و یا موج سواری شرکت کنین و از اون لذت ببرین. غذاها و نوشیدنیای محلی هم در این مکان سرو  می شه. واسه این که روز آروم و دلپذیر خود رو بهتر کنین، پیشنهاد می کنیم، غذاهای دریایی این ساحل رو امتحان کنین.

goa ساحل کالانگوت

ساحل آنجونا

ساحل آنجونا (Anjuna Beach) یکی از سواحل معروف گوا هستش که از یه طرف در دریای عرب قرار داشته و از طرف دیگه رختان نخل و فضای خیلی از شن در این ساحل دیده می شه و تفریحات ساحلی بسیاری مثل بازی صخره نوردی، گلف و پیاده روی در این ساحل پیدا میشه و هم اینکه در این مکان برنامه های خوشحال و جشنای جور واجور با موسیقی زنده برگزار می شه و مسافران می تونن به چهارشنبه بازار فلیا Wednesday Flea Bazaar ساحل آنجونا برن و از بخشای جور واجور اون بازدید کنن که در اون طیف خیلی از پوشاک، بدلیجات، یادگاریای جور واجور و چیزای دیگه ای به جز اینا ارائه می شه.

goa ساحل آنجونا

ساحل مارجیم

ساحل مارجیم (Morjim Beach) یا ساحل لاک پشت در منطقه ای سرسبز واقع شده که به یکی از سواحل آروم و بی سروصدا گوا و داشتن محل لونه سازی لاک پشت ریدلی اولیو معروفه.در این ساحل می تونین به تماشا کردن پرندگان قشنگتر مشغول شویداز جمله این پرندگان میشه به فاخته Cuckoo، سند پلور Sand Plover، سندپایپر Sandpipers و کینگ فیشر Kingfisher اشاره کرد.بعضی به اینجا واسه دور شدن از تعطیلات بهاری در مارجیم میان،چون که اینجا یه ساحل عالی واسه آرامش روح و دوستداران تماشای زندگی وحشه.

goa ساحل مارجیم

از دیگر سواحل گوا که مسافران میتونن این مکانها رو جزو برنامه های خود بذارن به توضیح زیره.

  • ساحل واگاتور (Vagator Beac)
  • ساحل آرمبول (Arambol Beach )
  • ساحل سینکوئریم (Sinquerim Beach)
  • و …

منبع : http://xn--pgbjh5fej.com

جاهای دیدنی راجستان هند

سفر به هند با تورهای سایت گردشگری لست تورز

تور هند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *