تفنگ آبپاش در دست کودکان یه وسیله بی خطر و بدون استفاده س اما همین تفنگ به ظاهر ساده می تونه به یه وسیله واسه قتل و کشتار تبدیل شه. واسه اینکار فقط کافیه این اسلحه در دست اهلش باشه.

ممکنه نام ماهی “کمانگیر” رو تا حالا نشنیده باشین. این موجود روش بسیار خاصی واسه شکار کردن داره و همین روش باعث شده تا لقبای کمانگیر، شکارچی، ماهی آب پاش به اون داده شه. روش این ماهی در شکار کردن با همه ماهیایی که تا حالا دیدین فرق داره.

این ماهی بیشتر در آب رودخانه ها و محلایی زندگی می کنه که جنگل و رودخانه به هم برخورد داشته باشن و شاخه های درختان در نزدیکی سطح آب باشن. روش این ماهی واسه شکار کردن مربوط به شاخه های نزدیک به آب و عنصر غافلگیری می شه.

ماهی کمانگیر در نزدیکی شاخه ها منتظر شکار خود می شه بعد به نزدیکی اون رفته و آبی رو با فشار به سمت اون شلیک می کنه. این ماهی به خاطر فرم دهنش توانایی اون رو داره تا آب رو با فشار به آسمون پرتاب کنه. پس از برخورد آب با حشره مورد نظر، حشره کشته شده و روی آب میفته.

این ماهی توانایی اون رو داره تا آب رو بیشترین حد تا یه راه سه متری به سمت بالا پرتاب کنه.اون اول با چشمون خود که حالت خاصی داره شکار رو دیده و بعد مبادرت به شلیک می کنه. تا ۸۰ درصد مواقع این ماهیه که از این شلیک خوشحال می شه. تا حالا نمونه های مختلفی از این مار دیده شده که این مورد با باقی هستشثنا هستش.

باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *