به گزارش باشگاه خبرنگاران، آدمای شرور زیادی در طول تاریخ در این دنیا وجود داشتن. قاتلین سریالی و یا بعضی از رهبران سیاسی از جمله آدمایی هستن که به نوبه خود موجب مرگ آدمای بسیار زیادی شدن. اگه بخوایم به همه این افراد و جنایات مرتکبه بوسیله اونا بپردازیم شاید مجبور شیم زمان زیادی رو صرف کنیم که از توان و حوصله این جا و زمان خارجه. در این مطلب می خوایم تا شما رو با تعدادی از شرورترین آدما در طول تاریخ آشنا کنیم.

اسامه بن لادن

رهبر گروهک ترویستی ” القاعده” یکی از افرادیه که امروز در خیلی از نقاط به عنوان فردی شرور شناخته شده. این فرد عربستانی در سالهای اولیه دهه ۱۹۸۰ میلادی با پشتیبانی سرویسای اطلاعاتی غربی و با سوء به کار گیری احساسات مردم مسلمون منطقه به کشور افغانستان عزیمت کرده و با تشکیل گروه القاعده به جنگ با سربازان شوروی مشغول شد. پس از خروج نظامیان شوروی از کشور افغانستان ، ایشون حمله به منافع بعضی از کشورای غربی رو شروع کرد .

اسامه بن لادن

بسیاری اون و شبکه تروریستی القاعده رو به عنوان مغز متفکر حادثه ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۰۱ میلادی در آمریکا می دونن. حادثه ای که به دلیل اون آمریکا به منطقه خاورمیانه لشگرکشی کرد. اما در سالهای گذشته مدارک زیادی در مورد ارتباطهای پیدا و مخفی اون با سرویسای اطلاعاتی غرب منتشر شده و سوالات بزرگی رو در مورد چهره واقعی بن لادن و اهداف اون از انجام این عملیاتها مطرح کرده. ایشون در آخر در سال ۲۰۱۱ میلادی به اثر حمله نیروهای خاص آمریکا به مخفیگاهش در خاک پاکستان کشته شد.


 

ماری اون کاتون
این زن انگلیسی یه از معروفترین قاتلهای سریالی کشور انگلستانه که طبق تحقیقات جور واجور تا ۲۱ نفر رو کشته. اون که یه مدت به عنوان پرستار هم کار کرده بود در سن ۲۰ سالگی و در سال ۱۸۵۲ با همسر اولش ازدواج کرد. این زوج دارای ۴ بچه بودن که ۳ نفر از اونا در دوران کودکی از دنیا رفتن.

ماری اون کاتون

همسر اول اون در سال ۱۸۶۵ به دلیل بروز مشکل در روده از دنیا رفت. پس از مرگ همسر اون ایشون چیزی در حدود ۳۵ پوند از اداره بیمه گرفت که در اون زمان مبلغ بسیار زیادی بود. ایشون پس از اون واسه ۳ مرتبه دیگه هم ازدواج کرد و دو همسر بعدی ایشون و هم اینکه چندین بچه اون به دلیل ناراحتی در ناحیه شکم و یا تب روده از دنیا رفتن. پس از مرگ آخرین همسر ایشون ، اون روابط حروم خود رو در با چند مرد دیگه ادامه داد و به شکل اسرارآمیزی این چند نفر هم با اعلائمی مشابه از دنیا رفتن. در آخر پلیس با مشکوک شدن به ایشون اون رو بازداشت کرد و ایشون در دادگاه به مسموم کردن قربانیان خود با سم آرسنیک اعتراف کرد. ایشون در ۲۴ مارس ۱۸۷۳ اعدام شد.


 

هاینریش هیلمر

هاینریش هیلمر

نام این مرد با اردوگاهای کار اجباری و عقاید برتری نژادی در زمان حکومت نازیا گره خورده. اون رهبر سازمان حفاظتی هیتلر با عنوان ” SS ” بود که در سالهای حکمرانی نازیا بر آلمان مایه ترس خیلی از مردم در مناطق تحت اشغال آلمانیا بود. هیلمر یکی از اشخاصی بود که شدیدا به برتری نژاد آریایی و آلمانی به فکر بود و در راه رسیدن به مقاصد نژادی خود از دست زدن به هیچ جنایتی روگردان نبود. انجام آزمایشات پزشکی روی زندانیان جنگی و یا مردم شرق اروپا که از نظر نازیا آدمای درجه دوم محصوب می شدن بیشتر از تفکرات این شخص سر گرفته بود. ایشون پس از پایان جنگ دوم جهانی به اسارت متفقین درآمده و در زندان از طریق کپسول سیانور خودکشی کرد.

 


 

از بین رفتنی هندلی و ایان بریدی

این زن انگلیسی به همراه شوهر خود ایان بریدی در دهه ۶۰ میلادی ۳ کودک در سن زیر ۱۲ سال و دو نوجوون ۱۶ و ۱۷ ساله رو ربوده و بعد از آزار و اذیت جنسی به قتل رساندند. پلیس انگلستان در تحقیقات خود به این زوج در نزدیک شهر منچستر ظنین شد و با زیر نظر گرفتن اونا تلاش کرد تا به اصل ماجرا پی ببره. این زوج دارای یه صندوق امانت بودن که پلیس با جستجوی این صندوق به کشفی مهم و در عین حال دردناک رسید.

از بین رفتنی هندلی و ایان بریدی

 

در این صندوق یه نوار صوتی از یکی از قربانیان وجود داشت که در زمان شکنجه شدن از اون ضبط شده بود. بعد از نشون دادن این مدرک این دو نفر ناچار به اقرار شدن. این زن انگلیسی به عنوان ” شیطان صفت ترین زن ” در تاریخ انگلستان شناخته شد و در سال ۲۰۰۲ میلادی در زندان به دلیل ناراحتی قلبی درگذشت. شوهر ایشون هم الان تو یه بیمارستان روانی تحت نظره.

 


 

 

آدولف هیتلر

بسیاری این شخص رو شرورترین انسانی می دونن که تا الان روی این کره خاکی زندگی کرده. این سرجوخه اهل اتریش در جنگ اول جهانی ، با رویا تسلط نژاد آلمانی به همه دنیا وارد سیاست شده و با به راه انداختن جنگ دوم جهانی چیزی در حدود ۶۴ میلیون نفر رو به کام مرگ فرستاد. اما نکته باحال در مورد این شخص اینه که جنایات اون و اثرات اون فقط به زمان جنگ محدود نشد.

آدولف هیتلر

بعضی از اعمال ایشون بود که بهونه رو به دست بعضیا صهیونیست فرصت طلب داد تا با جعل کردن یکی از بزرگترین دروغا در تاریخ بشر مدعی سوزونده شدن ۶ میلیون یهودی در کورهای آدم سوزی نازیا شن و به همین بهونه سرزمین فلسطین رو اشغال کرده و بیشتر از ۶ دهه س که با زور سرنیزه و با موجی از جنگ و ترور در منطقه خاورمیانه ساکن هستن. به این لیست اضافه کنین بسیاری دیگه از مردم جهان سوم رو که در طول جنگ سرد به عنوان نتیجه جنگ دوم جهانی در بین بازیای ابرقدرتای جهانی گرفتار اومدن و به وحشیانه ترین شکل ممکن به دست عوامل ابرقدرت شرق و یا غرب کشته شدن. خود اون هم در روزای آخر جنگ دوم جهانی در پناهگاه خود در شهر برلین خودکشی کرد.

ایان بریدی باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *