نونای سفید

نون یکی از مهمترین قوتای غذاییه که در سراسر دنیا از اونا استفاده می شه و نبود اون تقریبا ایجاد مشکل می کنه.در میان شکلای جور واجور نون البته آنای که رنگ سفیدتری دارن مانند نون لواش و یا تافتون تقریبا اعتیادآور هستن و انگار باعث می شوتد تا شما همیشه به سمتشان تشویق شید.

شیرینی و دوناتا

شیرینیا از جمله اعتیادآورترین خوراکیای روی زمین هستن. آدمایی که علاقه خاصی به شیرینی و البته دوناتا دارن هیچوقت نمی تونن این اعتیادشان رو ترک کنن. حتی اگه در این راه موفق باشن بازم به سراغ شیرینی برمی گردن. کر کلا خاصیتی کششی داره.

ماکارونی

یکی دیگه از خوراکیای اعتیادآور که افراد زیادی هم به اون معتاد هستن ماکارونیه. کربوهیدرات و البته پروتئینی که در اون هست باعث می شه تا شما خیلی زود انرژی انجام هر کاری رو بدست بیارین و به خاطر همین افراد زیادی به اون علاقه دارن.

چیپس

تنقلات فرآوری شده از جمله بدترین خوراکیا واسه سلامتی هستن و خیلی از پزشکان مراجعین خود رو از خوردن این تنقلات منع می کنن. در یان تنقلات چیپس از همه بیشتر اعتیاد آوره چون که خیلی از طعم دهنده های جور واجور در اون به کار رفته و البته تبلیغات زیادی هم روی اون می شه. خیلی از مردم دنیا هستن که نمی تونن چیپس رو واسه همیشه ترک کنن.

شکلات

میشه انگار اعتیادآورترین خوراکی رو شکلات دونست چون که افراد زیادی در دنیا هستن که نمی تونن دست از خوردن شکلات بر دارن و همیشه به خوردن اون مشغول هستن. این افراد گاه ها چاق و یا دارای اضافه وزن هستن. شکلات دارای طعم خاص خودشه و فواید بسیاری هم داره ولی استفاده زیاد از اون می تونه اعتیادآور و مشکل ساز باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *