فارس: سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران با ارسال اطلاعیه ای از شروع ثبت نام زائران ایرونی واسه اعزام به سرزمین وحی خبر داد و هم اینکه زمان اعزام زائران ایرونی رو دهه سوم دی ماه اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده: با در نظر گرفتن هماهنگی وتمهیدات به عمل اومده و در صورت تحقق همه موارد پیش بینی شده انشاءالله اعزام زائران به عمره از دهه سوم دی ماه شروع می شه.

این اطلاعیه می افزاید: درعملیات عمره سال ۱۳۹۲-۱۳۹۱ امکان اعزام همه  آدمایی که دارای اولویتای ۱ تا ۳۰۰ ثبت نامی در سال ۱۳۸۷ عمره در بانک ملت باشن، و هم اون دسته از آدمایی که در گروه های اعزامی حد فاصل ۱۰/۴/۹۱ تا ۲۹/۴/۹۱ ثبت نام و واریز وجه کرده  و به دلیل نبود ارسال روادید مشرف نشده ان در گروه های عمره جفت و جور شده.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده: واسه دارندگان قبوض بانک ملی مربوط به سنوات ۱۳۸۶ و قبل اون بعداً اراده کردن و اطلاع رسانی لازم صورت می گیره. هم اینکه تموم آدمایی که در حد فاصل ۰۵/۰۱/۱۳۸۷ تا ۰۵/۰۳/۱۳۸۷ در شعب بانک ملت ثبت نام اولیه رو انجام دادن اینک با روشای مراجعه به سامانه اینترنتی بانک ملتwww.bankmellat.ir ،  ارسال شماره ثبت نام خود به مرکز پیام بانک ملت (شماره ۲۰۰۰۳۴)از راه اس ام اس،  تماس با مرکز رابطه تلفنی بانک ملت به شماره ۱۵۵۶، مراجعه حضوری به یکی از شعبه ای بانک ملت می تونن از اولویت خود باخبر شن.

این سازمان تاکید کرده: همه افراد پس از اطلاع از اولویت خود، اون رو حتماً  روی کارت ثبت نامی خود درج کنن تا در زمان ثبت نام براساس اولویتای اعلام شده به همراه گذرنامه معتبر (دارای دست کم ۷ماه اعتبار نسبت به زمان پرواز واعزام)  به یکی از کارگزاران اعلام شده مراجعه داشته باشن.

اعلام گروه ها وثبت نام به شکل دو مرحله ای پیش بینی و در مجلات استانی درج می شه، که انشاءالله اطلاعات تکمیلی ولازم در این مورد بعداً ظرف چند روز آینده از راه رسانه ها و مجلات به اطلاع عموم و واجدان شرایط تشرف می رسه.

این نام نویسی واسه افرادیه که در سال های گذشته ثبت نام داشته ان و هم اینک می تونن واسه اعزام به سرزمین وحی جهت انجام مراسم عمره مفرده انتخاب کاروان کنن و سازمان حج و زیارت الان نام نویسی جدیدی واسه اعزام به عمره مفرده نداره.

 

عصر ایران عمره مفرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *