ماموران پلیس پایتخت در طرحی ضربتی مناطقی از غرب تهران رو از دستگاه های گیرنده ماهواره پاکسازی و آدمایی رو که دوباره نسبت به نصب دیش ماهواره اقدام کرده بودن، به مراجع قضایی معرفی کردن.

به گزارش ایسنا ، در این عملیات، ماموران پلیس با به همراه داشتن حکم قضایی ضمن ورود به پشت بام منازل و جمع بیاری دیش های ماهواره، در منطقه اکباتان با عملیات «راپل» نسبت به جمع بیاری دیش هایی که در طبقات این مجتمع ها در دید عموم قرار داشت اقدام کردن.

ماموران پلیس پایتخت هم اینکه در مناطقی که طرح جمع بیاری دیش های ماهواره در اونجا اجرا شده بود ولی صاحبان نسبت به نصب دوباره اقدام کرده بودن ضمن جمع بیاری دیش ها، با حکم قضایی به منازل این افراد ورود کرده و دستگاه های گیرنده رو هم جمع بیاری کردن. از طرف دیگه تعدادی از متخلفان در این مورد به مراجع قضایی معرفی شدن.

به گزارش ایسنا، قبلا پلیس اخطار داده بود که آدمایی که پیش تر دیش های ماهواره شون جمع شده ولی دوباره نسبت به نصب دیش اقدام کرده کنن به مراجع قضایی معرفی می شن.

اجرای این طرح در ادامه طرح های امنیت اجتماعی داره انجام میشه و با اقدامات انجام شده و طرح ضربتی پلیس، مناطقی از غرب تهران از دیش های ماهواره و دستگاه های گیرنده پاکسازی شد.

براساس اعلام پلیس، اجرای این طرح از روز شنبه در بقیه مناطق تهران هم شروع می شه.

منبع : isna.ir

بازنشر : آلامتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *