شروع فیلمبرداری فصل دوم سریال قلب یخی

اولین اپیزود از سری اول مجموعه ویدیویی «قلب یخی» به کارگردانی محمدحسین لطیفی و جفت و جور کنندگی سیدکمال طباطبایی مرداد سال گذشته پخش و اپیزود یازدهم این مجموعه به عنوان آخرین بخش از اون هم اواخر پارسال عرضه شد. پس از پخش اپیزود یازدهم، اخباری مبنی بر توقف کامل تولید مجموعه و بروز اختلاف بین سازندگان و دو بازیگر اصلی اون یعنی حمید گودرزی و الناز شاکردوست بر سر اندازه دستمزد به گوش می رسید. این در حالی بود که پیش بینی می شد شخصیت گودرزی که در سری اول کشته شده، با تمهیدی دوباره به مجموعه برگرده.

در چند ماه گذشته مشورت با بازیگران و عوامل تولید جریان داشت و آخرسر با حل اختلاف نظرها، سری دوم این سریال از هفته گذشته در لوکیشنی نزدیک ونک کلید خورد تا شایعه تموم نشده موندن اجباری اون تکذیب شه.

در فصل دوم سریال هم حمید فرخ نژاد، حمید گودرزی، الناز شاکردوست، مهراوه شریفی نیا، نسرین مقانلو، آشا محرابی، سیدمهرداد ضیایی، سامیه لک، لیدا عباسی، شیوا خسرومهر، علیرضا کمالی، محمدرضا داودنژاد، آنیتا قالیچی و (با هنرمندی) حسین کمک و امین حیایی بازی دارن. ضمن اینکه برخلاف اعلام قبلی، بازی محمدرضا فروتن در این مجموعه منتفی شده.

طراح و نویسنده فیلمنامه سریال حامد عنقاه که دو سال قبل لطیفی سریال «نردبامی بر آسمون» رو براساس متنی از اون کارگردانی کرد و ماه رمضان روی آنتن شبکه یه رفت.

در اپیزود یازدهم این سریال حامد (حسین کمک) بر اثر یه اتفاق از چوبه دار نجات می یابد و در راه انتقال به دادسرا، بوسیله گروهی ربوده می شه. از دیگر سو، بهار (سامیه لک) در حال عبور از خیابون در کمال تعجب با چیستا (شاکردوست) مواجه می شه و در می یابد که اون به قتل نرسیده. همزمان با این اتفاقات، فردی ناشناس با شیوا (مهراوه شریفی نیا) تماس گرفته و از اون می خواهد تلاش کنه تا حامد به اونا ملحق شه، چون وگرنه حادثه بدی روی میده. در فصل دوم ادامه ماجرا روایت می شه.

قلب یخی اولین سریال شبکه ویدیویی کشوره و طبق پیش بینی ها اپیزود اول از سری دوم اون اوایل تابستون امسال در اختیار علاقه مندان قرار می گیره.

 

جمع آوری: آلامتو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *