واگذاری سیم کارت نسل سوم گوشی موبایل با نام تجاری “رایتل” از فردا دوشنبه ۱۹ دی ماه در کرج شروع می شه.

 شروع واگذاری سیم کارتای رایتل

به گزارش میهن شارژ : اپراتور تامین تله کام سرویس دهی، نسل سوم موبایل رو با پیش ثبت نام سیم کارتهای خود از شهرستان کرج شروع کرد. این سیم کارتها با کد ۰۹۲۰۳۰ واسه سیم کارتهای دائمی و ۰۹۲۱۳۰ و ۰۹۲۱۳۳ واسه سیم کارتهای اعتباری واگذار می شه.

ثبت نام سیم کارتهای “رایتل” در آذرماه ۹۰ انجام شد و قرار بود که سیم کارتا در دی ماه به مشترکانی که ثبت نام کردن، واگذار شه.

به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ۳ هزار نفر واسه دریافت این سیم کارتا ثبت نام کرده بودن و برنامه بعدی اپراتور نسل سوم، واگذاری این سیم کارتا تو تهران و شهرهای بزرگه.

دارندگان سیم کارتای دائمی و اعتباری رایتل می تونن از شکلای جور واجور سرویسای داده شده از راه این شرکت شامل صحبت عادی، صحبت تصویری، اینترنت و … استفاده کنن.

خواهندگان سیم کارت دیتا که خاص دسترسی به خدمات دیتا و اینترنت سریع هستن، می تونن به طور دائم و به صورت سیار با به کار گیری دستگاه های جور واجور مثل شکلای جور واجور تبلت، مودمهای جیبی با توانایی ۳G و لپ تاپایی که محل نصب سیم کارت دارن از اینترنت استفاده کنن. این سیم کارتا توانایی ارسال و دریافت پیام کوتاه (SMS) رو هم دارن. این سیم کارتها در این مرحله فقط به صورت پیش پرداخت ارائه می شن.

 

منبع : میهن شارژ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *