امروزه در بازاریابی و بازارسازی ایجاد یه رابطه قوی بین تولید کننده یا عرضه کننده که همون مشتریان و خریداران هستن یکی از اصلی ترین نکات بازاریابی و فروشه، با در نظر گرفتن رقابتای نزدیک میان شرکتا مشتریان و خریداران انتخابای زیادی واسه خرید دارن ، اما همیشه به فروشنده یا تولید کنندگان دست و دلباز و خوش رو وفادار تر خواهند موند حتی اگه قیمتی که واسه یه محصول پرداخت می کنن نسبت به بقیه بالاتر باشه .

یکی از راه هایی که باعث میشه رابطه کاری بین فروشنده و خریدار پایدار تر باشه ، وفاداریه. ایجاد حس وفاداری در خریدار از چند عامل جور واجور ایجاد میشه. یکی از این راه ها دادن هدایا به خریدارانه. یا یعنی ساده تر هدایای تبلیغاتی

گروه هدایای تبلیغاتی گیفتو تولید کننده و عرضه کننده شکلای جور واجور هدایای تبلیغاتی در بازار ایرانه و افتخار عرضه اجناس تبلیغاتی رو به صورت تخصصی به هزاران سازمان و شرکت جور واجور داشته. وسعت هدایای تبلیغاتی عرضه شده در سایت گیفتو بیشتر از ۱۰۰۰  قلم  هدایای تبلیغاتیه. که تنوع بسیار خوبی جهت ارائه هدایای تبلیغاتی به شما ارائه کرده. مجموعه گیفتو زیر مجموعه گروه تولیدی و تبلیغاتی آفرنگه.

باتوجه به اهمیت رسانه های چاپی مانند کاتالوگ، بروشور، تراکت در بحث سازمانی، ست اداری و سربرگ، کارت ویزیت ، ساک دستی و … مواردی اینطور که لازمه فعالیت هر شرکت یا سازمانیه. شرکت آفرنگ با در اختیار داشتن لوازم مدرن چاپی و طراحی قادر به سرویس دهی در مورد طراحی و چاپ کاتالوگ، طراحی و چاپ بروشور، طراحی و چاپه اداری، طراحی و چاپ کارت ویزیت، چاپ کارت پرسنلی، طراحی لوگو به شکل تخصصی از راه مجموعه آفرنگ چاپ ارائه می شه..

اطلاعات بیشتر : www.afranggroup.com

تبلیغات هدف دار چیه؟

به چه دلیل ریتارگتینگ کار و کاسبی شما رو از این رو به اون رو می کنه؟

آژانس تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *