واسه اونایی که فکر می کنن « لباس شما نشونه شخصیت شماس »، این جمله فقط در مورد پوشش شما بیرون از خونه صدق نمی کنه بلکه نوع پوشش در خونه هم می تونه نشونه فرهنگ خانوادگی و سلیقه شخصی افراد باشه.

 

کسائی که درباره پوششان در خونه بی خیال نسبت به موضوع و درباره اون بی توجه و بی حوصله هستن، شاید همین خصیصه ها رو در نوع روابطشون با افراد خونواده هم دارن. بارها درباره نوع پوشش خانوما مطلب نوشته شده اما کمتر پیش اومده درباره لباس آقایون هم در خونه حرفی به میان بیاد در حالی که آقایون هم باید به پوششان در خونه توجه داشته باشن و سرسری از کنار اون نگذرند. در این مقاله می خوایم به لباسایی اشاره کنیم که یه مرد خوش پوش در خونه به اونا نیاز داره.

لباس ورزشی از جنس نخی

در این فصل گرم، اولین انتخاب شما باید با در نظر گرفتن جنس لباس انجام شه پس وقتی واسه خرید یه لباس ورزشی می رید، به درصد نخ اون دقت کنین. شاید سوال کنین به چه دلیل باید لباس ورزشی رو به عنوان لباس خونگی استفاده کنین؛ به دو دلیل:اول شیک بودن و دوم راحت بودن، اما نباید لباس ورزشی تون رو با لباس خونگی و بر عکس، لباس خونگی رو با لباس ورزشی در باشگاه یکی کنین.
واسه حل این مشکل هم دو پیشنهاد داریم :
اول اینکه لباسی ارزون قیمت بخرین که مارک خاصی نداشته باشه.
دوم اینکه لباس ورزشی ای که دیگه نمی خواین در باشگاه استفاده کنین، بشورید و اونو در خونه بپوشید.

لباسای خواب واسه بیداری

به چه دلیل در کمد لباس هاتون یه لباس خواب ندارین؟ داشتن یه لباس خواب راحت می تونه به شما آرامش بده چون لباسای خواب گشاد هستن، جنس نرمی دارن و مدلای بسیار خیلی از اونا در دسترسه. شاید سوال کنین با لباس خواب در خونه بگردیم؟ جوابمون منفیه و پیشنهادمان شامل لباس خوابی می شه که شما رو فقط تا تخت همراهی می کنه. خیلی از آقایون تحمل این نوع لباس رو موقع خواب ندارن و به خاطر همین وقتی واسه خرید می رن، از ردیف این لباسا خیلی راحت میگذرن در حالی که می تونن انتخاب مناسبی از بین اونا داشته باشن.

زیرپوش آستین دار رنگی و شلوار هم رنگ

لازم نیس خیلی پول خرج کنین تا در خونه مرد خوش تیپی باشین بلکه می تونین با خرید یه زیرپوش رنگی نخی و شلوار هم رنگ با اون، از خود یه مرد مرتب و تمیز بسازین. رنگای آبی، طوسی تیره و فیلی می تونن انتخاب مناسبی باشن که واسه اونا هم می تونین خیلی راحت شلوار هماهنگ پیدا کنین.

شلوار راه راه، بلوز ساده

در فروشگاه ها شلوارهای راه راهی هست که جنس اونا ترکیبی از نخ و پلاستیکه. این شلوارها به اندازه کافی واسه فصل تابستون خنک ان. اگه جنس مناسبی از اونا رو انتخاب کنین، دیرتر رنگ عوض می کنن و می تونین اونا رو با بلوزهای ساده هم جنس خودشون هماهنگ کنین.

تی شرتا و شلوارکا

پوشیدن شلوارک واسه جوونا کار ساده ای به نظر می رسه اما واسه کسائی که سن و سالی از اونا گذشته و به این پوشش عادت ندارن، سخته اما شلوارکایی که تا زیر زانو هستن، می تونن انتخاب مناسبی واسه کسائی که هم میخوان لباس راحتی در خونه داشته باشن و هم بیش ازحد تیپ جوانانه نزنن، باشه. این شلوارها در رنگا و مدلای بسیار مختلفی عرضه می شن و تنوع اونا دست شما رو باز میذاره تا انتخابی برابر بودجه و خواسته تون داشته باشین. با این شلوارکا هم می تونین زیرپوش آستین دار بپوشید و هم تی شرتای گشاد رنگی.

آفتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *