هممون چند عدد کارت بانکی در جیب هامون داریم که شاید از زیاد بودن اونا ناراحت هم باشیم؛ اما تا حالا به این فکر کرده بودین که میشه کلکسیونی از کارتای اعتباری رو جمع کرد؟

به گزارش آلامتو به نقل از مهر ؛ کار کردن با کارتای اعتباری واسه والتر کاوانا مانند یه کابوس شبونه س! کسی که نزدیک به ۱۵۰۰ کارت اعتباری استفاده نشده و به نام خودشو نگه داشته و تونسته واسه این کار اسمش رو در کتابای گینس ثبت کنه.

«آقای پلاستیک!» ۷۲ سال داره و به دلیل داشتن این عنوان و رکورد گینس و البته بزرگترین کیف پول دنیا از خودش بسیار راضیه. اون می تونه همزمان ۸۰۰ کارت رو همراه خودش حمل کنه، اما معمولا این کار رو نمی کنه چون نگران گم شدن کارت هایشه.

کاوانا میگه کار جمع کردن این کارتا رو از اواخر دهه ۶۰ میلادی شروع کرده و توضیح میده: من و یکی از دوستانم با هم قرار گذاشتیم که تا آخر همون سال کارتای اعبتاری رو جمع کنیم و هرکسی که بیشترین تعداد رو جمع کنه، برنده می شه و بازنده باید شام بده، در آخر سال من ۱۴۳ کارت و دوستم ۱۳۸ کارت که من برنده شدم. بعد از این پیروزی، من عزممو جزم کردم که این کلکسیون عجیب رو نگه دارم و کارتای دیگری رو از ایستگاه های گاز، هواپیمایی و حتی بستنی فروشی در تکزاس جمع آوری کردم، کارتایی با اعتبار کم و محدود.

در میان کلکسیون کاوانا حتی کارتای قدیمی از وقتی که کارتای اعتباری کاغذی یا آلومینیومی بودن دیده می شه.

البته کاوانا حساب کارت هاش رو هم عالی داره و با اینکه تعداد اونا خیلی زیاده، اما اگه یکی از اونا گم یا جابه جا شن، حتما متوجه می شه.

این کلکسیونر هیچوقت دست از جمع کردن کارتای اعتباری نکشیده س و از سال ۱۹۷۱ رکود کتاب گینس در این مورد رو به نام خودش ثبت کرده و هم اینکه اطلاعات مختلفی که درباره هدفی که دنبال می کنه رو جمع آوری کرده و وقتی واسه سازمان یا نهاد جدیدی درخواست می فرستد، این کاغذها رو هم ضمیمه می کنه تا حتما کارت اعتباری رو براش صادر کنن.

با در نظر گرفتن این تعدا کارت اعتباری، کاوانا در هر لحظه به ۱.۷ میلیون دلار دسترسی داره، با این حال فقط از یه کارت استفاده می کنه و مبلغ اونو هر ماه می پردازه.

کلکسیون کارت بانکی

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

noindex خبرگزاری مهر مطالب باحال روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *