عکس شاهین نجفی

شبکه تلویزیونی صدای آمریکا (VOA) جمعه۲۲ اردیبهشت (May11) گزارش داد: «پلیس آلمان اعلام کرد از جون “شاهین نجفی” هنرمند ایرونی ساکن کلن، در برابر تهدید بنیادگرایان حفاظت می کنه. شاهین نجفی خواننده رپ ایرونی پس از اجرای ترانه ای به نام […] از طرف تندروهای ایرونی به مرگ تهدید شده و پایگاه خبری شیعه آنلاین واسه کشتن ایشون یکصد هزار دلار جایزه تعیین کرده.»


صدای آمریکا در ادامه اضافه کرد: «سخنگوی پلیس شهر کلن گفته بخش امنیت ملی اداره پلیس کلن تصمیمات حفاظتی در مورد شاهین نجفی رو تصویب کرده. ترانه […] در روزای گذشته جنجال بسیاری ایجاد کرده در این ترانه شاهین نجفی امام دهم شیعیان رو مورد خطاب قرار داده و با نگاه انتقادی شرایط الان اجتماعی و سیاسی ایران رو بازگو کرده. شاهین نجفی در گفت و گوهای خود اعلام کرده در اجرای این ترانه قصد توهین به باورهای دینی مردم رو نداشته.»
جالبه بدونین در حالی صدای آمریکا با پشتیبانی از این خواننده مرتد، ادعا می کنه که شاهین نجفی قصد توهین به باورهای دینی رو نداشته که ایشون در مصاحبه خود با شبکه دولتی بی بی سی فارسی توهین به مقدسات مسلمانان و شیعیان رو رسالت خود دونسته و با وقاحت تموم میگه: «من وقتی کاری رو انجام میدم به عاقبتای اون فکر نمی کنم و فقط رسالت خود رو انجام میدم»!!
ایشون هم اینکه در مصاحبه با بی بی سی در جواب به این سؤال که “ شما با کارای خود به دنبال تابو شکنی نسبت به بعضی مسائل هستین؟” با تأیید اون، گفت: «بله؛ بخشی از اون آگاهانه صورت میگیره که من اون رو رد نمی کنم. بخش آگاهانه سوار بر بخش ناخودآگاه ذهن و شخصیت داخلی منه. به خاطر این من همون چیز رو می نویسم و اجرا می کنم که هستم.»

جام نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *