آموزشگاه زبان سخن برتر

سخن برتر

در موسسه زبون سخن برتر کلاسای جور واجور آموزش زبون انگلیسی از جمله کلاس آیلتس (اینجا)، و دوره فشرده آموزش زبون انگلیسی برگزار می شه.

دوره های آیلتس IELTS در سالای گذشته در ایران و دیگه کشورای دنیا  و پس از کم شدن از محبوبیت آزمون تافل بسیار محبوب و پرطرفدار شدن. یه دوره آیلتس شامل ۴ مهارت جور واجور زبانه که همه جنبه های زبون انگلیسی رو پوشش میده. کلاس آیلتس شامل ۴ دوره Listening, Reading , Writing و Speakingه.

ما در سخن برتر بهترین کلاس آیلتس IELTS رو تضمین می کنیم. استادان با تجربه دوره آیلتس ما، زبون آموزان رو واسه آزمون آیلتس به طور کامل آماده می کنن. شما می تونین با شرکت در دوره های آمادگی Pre IELTS و دوره های آمادگی آیلتس سخن برتر، با خیالی راحت، سر جلسه امتحان آیلتس قدم بذارین.  کلاسای آمادگی آیلتس سخن برتر به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شه.

دوره آموزش فشرده زبون انگلیسی خاص مهاجرین

هر ساله تعداد خیلی از ایرانیان به کشورای دیگه مخصوصا کشورای انگلیسی زبون مانند کاانادا، آمریکا، استرالیا، انگلییس و نیوزلند مهارجت می کنن. بیشتر این ادما از کمبود علم زبون انگلیسی رنج برده و پس از مهاجرت به اون کشور به مشکلات زیادی برمیخورند. در دوره آموزش فشرده زبون انگلیسی خاص مهاجرین، ما با دقیق شدن و فوکوس کردن بر مکالمات روزمره زندگی در خونه، خیابون، خرید و محل کار که یه مهاجر به اونا نیاز داره، به اونا کمک می کنیم که دچار مشکلات روزمره به وجود اومده بوسیله کمبود علم زبون انگلیسی در کشورای خارجی نشن.

دوره آموزش فشرده زبون انگلیسی خاص تجار

یکی از مشکلات بزرگی که گریبانگیر تاجران ایرونی همیشه بوده، نبود تسلط به صحبت زبون انگلیسیه که باعث شده در خیلی از مذاکرات و معاملات نتونن از منافع خود دفاع کنن. در کلاسای فشرده صحبت زبون انگلیسی مخصوصی تجار، ما کوشیده ایم تا با دقیق شدن و فوکوس کردن بر صحبت تجاری، به آموزش زبون انگلیسی تجاری به تجار عزیز بپردازیم و قدرت اونا رو در معاملات و چانه زنی افزایش بدیم.

دوره آموزش فشرده آیلتس

یکی از بزرگترین مشکلات دانشجویان کمبود وقت واسه یادگیری زبون و شرکت در کلاسای یادگیری ایلتس و تافله. در دوره اموزش فشرده زبون انگلیسی که واسه شرکت در آزمون آیلتس و تافل برگزار می شه، شما می تونین در کمترین زمان ممکن به یادگیری روشای پاسخگویی در امتحانای آیلتس و تافل بپردازید و در امتحانای اون شرکت کنین.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *