آموزشگاه موسیقی شباهنگ

آموزشگاه موسیقی شباهنگ با ایجاد روشای خلاقانه به حفظ واشاعه موسیقی و یاد گرفتن اون اقدام کرده و از شروع فعالیت خود تلاش کرده تا نگرشی بالاتر از فعالیتای رایج بقیه آموزشگاهای موسیقی ایران به مبحث آموزش موسیقی داشته باشه. همه استادان آموزشگاه موسیقی شباهنگ از علم آموختگان رشته موسیقی در سطح دانشگاهی و از استادان دانشگاه های موسیقی هستن.

آکادمی موسیقی شباهنگ

استادان آکادمی موسیقی شباهنگ

نکته مهم در مورد آموزشگاه موسیقی شباهنگ که از جمله برتریای این آموزشگاه هم هستش، به کار گیری اساتیدی مجرب و حرفه ایست. کلیه استادان این آموزشگاه علم آموخته موسیقی هستن و دوره های تخصصی موسیقی رو در ایران و هم اینکه در بعضی کشورای دیگه گذروندن. استادان آکادمی موسیقی شباهنگ در دانشگاه های معتبری مثل دانشگاه تهران مشغول به تدریس هستن یا خود علم آموخته این دانشگاه ها هستن. هم اینکه همه مدرسین این مجموعه سابقه کاری بالای ۱۷ سال در کار موسیقی دارن.

آکادمی موسیقی شباهنگ

آموزش موسیقی

علم روانشناسی در سالیان گذشته اهمیت بالای آموزش موسیقی در پرورش افکار و شخصیت افراد و مخصوصا کودکان رو نشون داده. یادگیری موسیقی باعث پرورش ذهن و افزایش قدرت یادگیری در افراد میشه و قدرت دقیق شدن و فوکوس کردن وتوانایی بروز خلاقیت رو بالا می بره. موقع تدریس موسیقی، فقط بخش شنوایی فرد نیس که استفاده کرده میشه بلکه مناطق جور واجور حسی، حرکتی و بینایی هم درگیر میشه. در واقع یادگیری و آموزش موسیقی فقط به هدف پرورش موسیقی دانان صورت نمیگیره بلکه این به پرورش آدمایی توانا در خیلی از زمینه ها کمک میکنه. خیلی از افراد واسه یاد گرفتن ساز و موسیقی به آموزشگاه های جور واجور مراجعه میکنن. شکل های جور واجور آموزشگاه ها واسه شکل های جور واجور رشته ها و سازه های موسیقی هست.

آموزشگاه گیتار

آموزشگاه گیتار مکانیست که هنرجو زیر نظر استاد مجرب و باتجربه خود به آموزش اصول نوازندگی گیتار میپردازه. آموزش گیتار واسه کلیه سنین ممکنه و افراد با هر اندازه از آشنایی با موسیقی میتونن این ساز رو در آموزشگاه گیتار یاد بگیرن. در آموزشگاه گیتار شباهنگ سبکهای جور واجور آموزش گیتار شامل سنتی، پاپ، فلامنکو، جز، بلوز، راک و چیزای دیگه ای به جز اینا به صورت تخصصی آموزش داده میشه. هم اینکه شکل های جور واجور مدلهای آموزش گیتار شامل آموزش گیتار سنتی، آموزش گیتار آگوستیک، آموزش گیتار الکتریک و آموزش گیتار بیس در آموزشگاه گیتار و بوسیله استادان مجرب و حرفه ای که خود علم آموخته رشته موسیقی هستن، تدریس می شن.

آکادمی موسیقی شباهنگ

آموزشگاه سه تار ، تار و سنتور

در آموزشگاه سه تار ، تار و سنتور ، آموزش سه تار در سطوح مختلفی مثل آموزش سه تار مقدماتی و پیشرفته برگزار میشه. هم اینکه آموزش تار بوسیله استادان بزرگی ارائه میشه. آموزش سنتور هم در کلاس آموزشگاه سه تار , تار و سنتور واسه همه افراد با هر اندازه آشنایی از موسیقی در آموزشگاه سنتور ممکنه. آموزش سه تار , تار و سنتور مقدماتی و آموزش سنتور پیشرفته در کلاس آموزشگاه سه تار ، تار و سنتور برگزار میشه.

آموزشگاه پیانو ، ویولون و گیتار

در آموزشگاه پیانو ، ویولون و گیتار تخصصی ، آموزش سازه های پیانو ، ویولون و گیتار در سطوح مختلفی برگزار میشه. آموزش پیانو ، ویولون و گیتار در کلاس آموزشگاه پیانو ، ویولون و گیتار واسه همه افراد با هر اندازه آشنایی از موسیقی ممکنه.

سبکای موسیقی

یکی از ویژگیهای موسیقی ، وجود سبکای مختلفی در اون هستش. سبک یا ژانر موسیقی نامی قراردادیه که واسه توصیف صفات قطعاتی از موسیقی که مربوط به یه دسته هستن و شباهتهای ساختاری دارن، به کار میره. شکل های جور واجور مختلفی از سبکای موسیقی هست که هرکدوم ویژگیهای و خصوصیات خود رو دارن. الگوهایی که واسه دسته بندی سبکهای موسیقی به کار میره شامل سه رده اصلی موسیقی هنری، موسیقی پرطرفدار و موسیقی سنتی میشه. موسیقی سنتی موسیقی مربوط به افراد یه جامعه س. موسیقی سنتی ایرونی که موسیقی دستگاهی هم نامیده میشه، تشکیل شده از دستگاه ها، نغمه ها، و آوازها، از سالها قبل از میلاد مسیحه که تا به امروز سینه به سینه در متن مردم ایران جریان داشته. آموزش موسیقی سنتی شامل آموزش کلیه اصول مربوط به موسیقی سنتی و هم اینکه دستگاه های موسیقی سنتیه و سازه های سنتی هم در اون آموزش داده می شن. موسیقی پاپ یه جور از موسیقی بیشتر پسند یا پرطرفداره و در معمولا مقابل موسیقی سنتی و فولک قرار میگیره. در آموزش موسیقی پاپ افراد میتونه سازه های پرکاربرد در این سبک موسیقی رو فراگیرند یا با تکنیکهای آواز اون آشنا گردند. موسیقی سنتی طبق تعریف اولیه آثاری هستن که در دوره ی سنتی خلق شدن. دوره ای که بعد از باروک با هایدن شروع شد و یا بتهوفن تموم شد و به دوره ی عاشقونه رسید و از حدود سالای ۱۷۵۰ تا ۱۸۲۰ میلادی زمان برد. اما در تعریفی جامعتر، موسیقی سنتی هرنوع موسیقیه که در اون آهنگساز به طور دقیق و کامل کلیه ویژگیای قطعه و سازهایان رو مشخص میکنه. در آموزش موسیقی سنتی، کلیه اصول مربوطه به موسیقی سنتی آموزش داده میشه.

آکادمی موسیقی شباهنگ

آموزشگاه آواز ، آموزش آواز سنتی و پاپ

آواز هم بخش مهمی از موسیقی حساب میشه. آواز گونه ای از موسیقیه که بوسیله یک یا چند خواننده اجرا میشه و میتونه با همراهی سازه ها باشه و یا بدون اون اجرا شه اما محوریت اصلی قطعه موسیقی روی اجرای خواننده س. آواز هم میتونه به شکل یکی از سبکهای گفته شده اجرا شه. آموزشگاه ساز و آواز به افراد در یاد گرفتن شکل های جور واجور سبکای موسیقی کمک میکنه و کلاسه های آموزشی واسه سازه های جور واجور و روش های آوارز جورواجور برگزار میکنه. واسه آموزش نیازه استادی توانا که درک بالایی از موسیقی داره و میتونه با در نظر گرفتن استعداد افراد، آموزش اونا رو جهت دهی کنه، استفاده کرده شه. آموزشگاه موسیقی شباهنگ با در اختیار داشتن استادان برجسته موسیقی محیطی مناسب واسه آموزش ساز و آواز در اختیار داره.

آکادمی موسیقی شباهنگ

اهنگ جدید

معرفی رسانه بی باک موزیک , بهترین و جدیدترین موزیکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *