به گزارش آلامتو به نقل از بانوی شهر؛ به چه دلیل باید آرایش کردن وقت گیر باشه؟ اگه زمان کافی واسه دقت و انجام تموم مراحل زمان بر آرایشی ندارین اما در عین حال می خواین خیلی سریع یه آرایش روزانه و جذاب داشته باشین ، این نکات می تونن واسه شما به درد بخور باشن.

  1. پف زیر چشماتون رو مخفی کنین.

خواب کافی نداشتین؟ احتیاجی نیس کسی این موضوع رو فهمیده باشه. با یه سایه روشن تر از پوستتون زیر چشمتون رو بپوشونین و با به کار گیری یه سایه تیره تر بین چشم و سایه روشنی که زدید رو کمی تیره کنین تا چشماتون بیدارتر و بدون پف دیده شه.

آرایش فوری در خونه

  1. روی آرایش لبا تمرکز کنین.

اگه فرصت کافی ندارین و با عجله می خواین واسه رفتن آماده شید روی آرایش لبتان تمرکز کنین. خیلی راحت با یه برق لب یا یه رژ لب می تونین برقی به روی لبتان بندازین و چهره تون رو تغییر بدین. اگه لبتان رو با یه مسواک کوچیک کمی بسابید باعث می شه تا رژلبی که می زنید بیشتر روی لبتان بمونه. از رنگی استفاده کنین که با رنگ پوستتون یکی باشه.

  1. خط چشم باریک بکشین.

خط چشمتون رو باریک و روی مژها و داخل پلکتون بکشین. این مدل خط چشم به شما چهره ای طبیعی تر نسبت به کشیدن خط چشم کلفت، پشت پلک میده، در عین حال با اینکه ممکنه خیلی مشخص نباشه اما نظمی به چهره تون میده.

چیجوری سریع آرایش کنیم؟

  1. مژه هاتون رو فر کنین.

اگه از ریمل استفاده نمی کنین، فرکردن و حالت دادن مژه هاتون با یه فرموژه خوب می تونه همون کار رو براتون بکنه. واسه اینکه مژه هاتون حالتی ثابت بگیره می تونین بین فرموژه کشیدن ۳ ثانیه هم اونو در برابر سشوار بذارین. دقت کنین که گرما سشوار طوری نباشه که به چشماتون آسیبی برسونه.

  1. لکه های روی پوستتون رو مخفی کنین.

اگه چند لکه روی پوستتون دارین می تونین به جای اینکه کانسیلر یا کرم پودر به کل صورتتون بزنین با به کار گیری یه براش روی لکه ها رو مستقیما بپوشونین. به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که این کار رو نباید طوری انجام بدین که مشخص شه و باید بسیار کمرنگ انجام شه تا فقط لکه ها پوشیده شن و در پوستتون تغییری ایجاد نشه.

  1. اشتباهات آرایشی رو پاک کنین.

اگه در بین رفتن و با عجله رژ لب زدید یا مداد در چشماتون کشیدید و یه تیکه از اون پخش شد با مقداری کانسیلر به آرومی این پخش شدگی رو بازسازی کنین تا مرتب تر به نظر برسین.

آموزش آرایش فوری صورت

آموزش آرایش فوری صورت

  1. فقط از کرم مرطوب کننده استفاده کنین.

می تونین از کرم ضد آفتاب یا مرطوب کننده رنگی استفاده کنین به جای اینکه روی کرمی که می زنید از یه پنکیک یا کرم پودر دیگه استفاده کنین. با این کار به پوستتون فرصت تنفس می دید.

  1. آرایش کمی واسه لبتان در نظر بگیرین.

اگه طرفدار به کار گیری رژ لب نیستین فقط کافیه از یه برق لب رنگی استفاده کنین حتی اگه رنگ روشن و خیلی کمرنگی داشته باشه. با این کار لبتان براق و صاف دیده می شه.

راهنمای آرایش سریع

راهنمای آرایش سریع

  1. خط چشم بالدار بکشین.

اگه بخواین آرایش چشم باحال تر و متفاوت تری داشته باشین، خط چشم بالدار می تونه بسیار قشنگتر باشه، اما به شرطی که اونو درست بکشین. واسه راحت تر کشیدن این نوع خط چشم می تونین از یه قاشق استفاده کنین. اونو به آرومی روی چشمتون بذارین و از اون واسه مشخص کردن محدوده ای که باید با مداد بکشین استفاده کنین.

  1. آرایش سریع دودی روی چشم داشته باشین.

آرایش دودی چشم واسه تازه کارا خیلی سخت هستش. باید رنگای مختلفی رو روی چشم بزنین تا جذاب و قشنگتر شه. واسه اینکه این کار رو بدون دردسر و سریع تر انجام بدین می تونین با به کار گیری سایه چشم رنگ تیره یه تیکه از بیرون پلکتون رو خطی اریب بکشین و بعد با به کار گیری براش یا هر وسیله آرایشی دیگری اونو به داخل محو کنین تا پشت چشمتون رنگی تیره بگیره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *