آغازه aghazeh

اگه به دنبال آموزش برنامه نویسی هستین ، دنبال مراجع آموزشی مهندسی نرم افزار می گردید ، دانشجو کامپیوتر هستی و می خوای پروزهای رایگان برنامه نویسی واسه ارائه داشته باشی ، علاقه مند به بخش شبکه های کامپیوتری هستی ؟ هر چیزی که رو دنبالش هستی یکچا در سایت آغازه هست. سایت آغازه با وجود بیشتر از ۲۰۰۰ منابع آموزشی از جمله آموزشای ویدوئی برنامه نویسی ، طراحی وب  ، شبکه های کامپیوتری ، وجود کتاب رفرنسای فارسی و انگلیسی فراوون در بخش های دانشگاهی رشته مهندسی نرم افزار نیاز شما رو بطور کامل بر طرف کرده.  رشته مهندسی کامپیوتر با در نظر گرفتن گرایشای سخت افزار و نرم افزار به طراحی و ساخت اجزی جور واجور کامپیوتر و تولید نرم افزارها و سیستمای کاربردی می پردازه و از اونجا که تصور زندگی روزمره بدون حضور کامپیوتر غیر ممکنه اهمیت اون مشخصه. هدف از طراحی سایت فوق تربیت کارشناسانیه که در مورد تحلیل، طراحی، ساخت و راه اندازی دستگاه ها و مجموعه های سخت افزاری جدید، بررسی و شناخت مجموعه های سخت افزاری و نرم افزاری موجود، نگهداری، عیب یابی و تعمیر و اصلاح و پیشرفت فعالیت کنن.

طراحی، مثل سازی، فناوری، پردازش، امتحان، آموزش و … همه مفاهیمی هستن که با بالاترین دقت و در کوتاه ترین مدت زمان ممکن در این سایت به اون پرداخته می شه.

با گذشت حدودا ۹ سال از فعالیت  aghazeh.com که با عنوان بزرگترین مرکز دانلود مقالات و کتابای رشته کامپیوتر در ایران شناخته شده کمتر کسی رو میشه یافت که از مجموعه سریای فیلمای آموزشی و کتابای بخش برنامه نویسی و شبکه و بقیه کتابای رشته مهندسی نرم افزار سایت آغازه استفاده نکرده باشه.

تحولی عجیب که سایت آغازه در سال ۸۸ تاسیس گردید و درزمان چند ساله فعالیت خود به اونقدر محبوبیتی در بین کاربران ایران رسید که در روزنامه ضمیمه کلیک جام جم در شماره ۷۱۹ به عنوان بهترین سایت آموزشی رشته مهندس کامپیوتر معرفی گردید و در سال ۹۲ از شبکه چهار صدا سیما در اخبار ۸٫۳۰ هم به عنوان کاملترین منبع مهندسی نرم افزار کامپیوتر شناخته شد.

به درستی در آغازه شما می تونین کتابای رشته مهندسی کامپیوتر رو به صورت جدا شده از هم دروس لیسانس و هم فوق لیسانس پیدا کنین. این سایت با داشتن بیشتر از ۱۷۰۰ کتاب الان کاملترین منبع فارسی رشته مهندسی نرم افزار در ایرانه.

تموم تلاش ما بر این بوده که توانیم فیلمای آموزشی بسیاری رو به زبون فارسی و انگلیسی در بخش آموزش برنامه نویسی ؛ شبکه ، طراحی وب ،  و… اشاره کرد. بطور خلاصه میشه ویژگیای سایت آغازه در موارد زیر خلاصه کرد.

 1. دانلود کتابای رشته مهندسی کامپیوتر به صورت جدا شده از هم دروس مانند آموزش برنامه نویسی ، شبکه ، برنامه نویسی تحت وب ، دروس پایه مانند کتابای سیستم عامل ، طراحی الگوریتم و…..

 2. وجود فیلمای آموزشی غنی به زبون فارسی در بخش های برنامه نویسی و شبکه

 3. دانلود رایگان  رایگان به همراه مستندات پروژه

 4. دانلود آموزشای تصویری زبون اصلی رشته کامپیوتر از شرکتای لیندا و….

 5. دانلود نرم افزارای تخصصی رشته مهندسی کامپیوتر

 6. جدیدترنی اخبار فناوری اطلاعات

 7. نمونه سوالات دانشگاه های پیام نور و سوالات آزمونای استخدامی

 8. منابع و رفرنسای کتابای زبون اصلی رشته کامپیوتر

 9. اجناس آموزشی رشته مهندسی نرم افزار

 10. دانلود رایگان و بدون عضویت در سایت

 11. و…..

فروشگاه اینترنتی سایت آغازه

واسه کنکور ارشد خود رو آماده میکنین؟ به دنبال یادگیری دروس تخصصی رشته کامپیوتر در منزل هستین؟ سایت آغازه همه نیازای شما رو برآورده کرده. شما می تونین جدیدترین اجناس تخصصی رشته کامپیوتر رو شامل فیلمهای آموزشی تخصصی ، جزوات آمادگی کنکور ، کتابای الکترونیکی، به زبون فارسی و اصلی رو در فروشگاه اینترنتی آغازه پیدا کنین. جدیدترین فیلمهای آموزشی دروس تخصصی کامپیوتر شامل دروس پایگاه داده ها، نظریه زبانها و ماشینا، مدار منطقی ، ریاضیات گسسته، آمار احتمالات مهندسی، طراحی الگوریتم ، مهندسی نرم افزار و……

سایت آغازه بزرگترین مرکز دانلود مقالات و کتابای رشته کامپیوتر

سایت آغازه در ستاد سازماندهی پایگاه های اینترنتی ایران ثبت شده و پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایرانه.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *