آموزش به زبان انگلیسی در مدارس داعش!

آموزش به زبون انگلیسی در مدارس داعش !

به دنبال افزایش تعداد عناصر غربی داعش، این گروه تروریستی ۲ مدرسه رو در استان رقه در شمال سوریه واسه آموزش تفکرات خواد به زبون انگلیسی گشایش کرد.

یکی از این دو مدرسه به نام ابومصعب الزرقاوی (مدرسه کاظم قبلی) خاص پسران و مدرسه دوم به نام عایشه خاص دخترانه .

اداره آموزش داعش اعلام کرد، کودکان ۶ تا ۱۴ سال مهاجران خارجی (تروریستای خارجی) در مدارس ابومصعب الزرقاوی و عایشه به زبون انگلیسی تحصیل می کنن .

بیانیه ای رو به زبون انگلیسی در شهر رقه پخش کرده که در این بیانیه آمده : دو مدرسه جدید ۵ روز اول هفته و از ساعت ۰۰ : ۰۹ تا ساعت ۰۰ : ۱۴ بازخواهد بود .

این در حالیه که داعش با هدف تحمیل افکار منحرف خود به دانش آموزان شهر رقه مدارس این شهر رو تا آماده کردن کتابایِ هم جهت با افکارش تعطیل کرده؛ و درسای فلسفه و شیمی رو هم به ادعای مغایرت با تعالیم اسلامی و کفرآمیز بودن از برنامه های درسی مدارس حذف کرد؛ و دوره های به اصطلاح شرعی هم واسه معلمان برگزار می کنه تا اونا رو مجبور به پیروی از افکار خود کنه.

داعش هم اینکه مرکزی رو به نام مرکز ” فاروق ” واسه آموزش نظامی کودکان احداث کرده؛ که کودکان در این مرکز علاوه بر گذروندن دوره عملی فنون جنگی دوره ای رو هم واسه آموختن تفکرات افراطی می گذرونن و تعداد این کودکان در هر دوره صد نفر برآورد می شه.

آمار دقیقی درباره تعداد نیروهای خارجی داعش و دیگه گروه های تروریستی فعال در سوریه وجود نداره ولی داعش و جبهه النصره تلاش می کنن که بیشتر نیروهاشون تروریستای خارجی باشن.

البته بعضی گزارشها حاکیه که تعداد تروریستای خارجی فعال در سوریه ظرف ۳ سال به ۲۰ هزار نفر رسیده است.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

العالم داعش