داشتن بهترین فرم ابرو واسه زیبایی صورت لازمه که همین مسئله اهمیت طراحی ابرو رو بیشتر میکنه.

به گزارش آلامتو به نقل از بانوی شهر؛ اگه الان در گوگل به دنبال روشی واسه بهتر پرکردن و یا بهتر فرم دادن ابروهایتان می گردید، چه بخواین ابروهای باریکی داشته باشین چه به سبک امروزی اونا رو کلفت کنین، در اول باید نکاتی رو رعایت کنین تا نتیجه بهتری بگیرین.

  1. به کار گیری مداد و سایه ابرو

اولین کار قبل از فرم دادن و پر کردن ابروها، انتخاب وسیله مناسبه. معمولا سایه ابرو به مداد ترجیح داره، اگه می خواید از سایه های ابرو استفاده کنین بهتره از دو رنگ که چند درجه با هم فرق رنگ دارن استفاده کنین تا فرم ابرویتان بهتر دیده شه. اما اگه از اون دسته از افراد هستین که عادت دارین از مداد ابرو استفاده کنین بهتره مدادی رو انتخاب کنین که نوک اون حالت پودری باشه، سفت یا مومی نباشه. شما هم اینکه می تونین فرم کلی ابرویتان رو با مداد مشخص کنین و داخل اون رو با پودر یا سایه ابرو پر کنین.

آموزش طراحی ابرو

  1. انتخاب رنگ مناسب ابرو

در انتخاب رنگ ابرو باید یه چیز رو یادتون باشه: از رنگی که دقیقا رنگ ابرویتانه استفاده نکنین. اگه ابروهای تیره دارین از رنگهای مشکی یا قهوه ای تیره واسه پرکردن ابروهایتان استفاده نکنین. رنگای کاراملی یا بلوند تیره می تونن گزینه بهتری واسه شما باشن. اگه از مداد واسه پر کردن ابروهایتان استفاده می کنین رنگای روشن تری رو انتخاب کنین چون معمولا مداد رو پررنگ تر روی ابرو می کشیم.

در مقابل، آدمایی که ابروهای روشن دارن واسه اینکه خیلی چهره شون رنگ پریده به نظر نرسه باید از رنگی چند درجه تیره تر از رنگ ابروهایشان استفاده کنن. به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که خیلی رنگ تیره تر انتخاب نکنین.

اگه می خواین رنگ پوستتون بیشتر به چشم بیاد، آدمایی که رنگ پوستشون تیره س بهتره از رنگ قهوه ای استفاده کنن که کمی قرمزی داره. خانمایی که موهای تیره و پوست روشن دارن، رنگهای شکلاتی می تونه گزینه خوبی واسه اونا باشه.

  1. به کار گیری کانسیلر

اگه می خواین ابروهایتان مرتب تر به نظر برسن قبل از پر کردن ابروها، زیر ابرو و بالای ابروها رو با کانسیلر کمی روشن کنین. این باعث می شه چهره بازتر به نظر برسه و ابروهای شما بیشتر به چشم بیاد و اگه حالت و شکل مناسبی به اونا بدین در چهره تون تاثیر زیادی میذاره.

  1. قوس ابروها

واسه پرکردن ابروها از قوس اون شروع کنین. اول زیر قوس ابروها رو پر کنین و حالت مناسبی به کمون ابروها بدین. بعد از اول تا انتهای اون رو با دقت پر کنین.

چیجوری با آرایش جوون شیم؟

چیجوری خودمون در خونه ابرو ورداریم؟

آرایش ابرو آرایش صورت بانوی شهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *