آموزش طرز درست سایه زدن چشم

چشمهای شما اولین عضو صورت شماس که در وهلۀ اول به چشم می رسه. پس دونستن روش سایه زدن درست کلید درخشیدن در نظر اوله…

یکی بهترین راه های قشنگتر ساختن چشمها دونستن فوت و فن سایه زدنه. چشمهای شما اولین عضو صورت شماس که در وهلۀ اول به چشم می رسه. پس دونستن روش سایه زدن درست کلید درخشیدن در نظر اوله.

 

سایه ها در رنگها و گونه های جور واجور یافت می شن، کرم ،پودری یا مدادی .

 

« سایه پودری یا کرم»

 

سایه در نوع پودری و کرم هست ، نوع به کار گیری نوع کرم آسانتره چون شما با یه حرکت می تونین سایه بزنین ولی نوع پودری دووم و پوشانندگی بیشتری داره و اگه به نوع کرم اون علاقه دارین می تونین واسه افزایش دووم اون ، اونرو با سایه پودری مخلوط کنین. انتخاب بیشتر خانوما سایه مخلوط از ایندوه که هم به کار گیری اون راحت تر و هم دووم خوبی داره. با این حال انتخاب به شما بستگی داره، هر دو رو امتحان و ببینین کدوم نوع روی پوست شما بهتر عمل می کنه بعد انتخاب کنین.

 

شما ممکنه واسه موندگاری بهتر و نرم موندن پلک چشم از زیر رنگها و یا بیسایی استفاده کنیدکه بهتره اونا از نوع بی رنگ باشن.

 

« انتخاب رنگ طبق رنگ پوست»

وقتی که صحبت از انتخاب رنگه قدم اول تست کردن شکل های جور واجور رنگها بر مبنی رنگ پوسن و رنگ لباسه.

 

« راهنماییایی واسه انتخاب رنگ»

 

پوسته های گندمی روشن:

شما می تونین از بیشتر رنگهای سایه استفاده کنین. اما از تنالیتهای روشن مخصوصا اگه واسه روز آرایش می کنین. اگه موهای تیره دارین می تونین از رنگهای تیره هم استفاده کنین . به کار گیری رنگهایی چون ارغوانی ، بنفش ، سبز و یا آبی یه همراه خط چشمی به همون رنگ بسیار کار اومده.

پوسته های سبزه روشن :

از رنگهایی که یه درجه از پوست شما تیره تره استفاده کنین و یا از رنگ طلائی که درخشش خاصی به شما میده. از رنگ براق کرمی واسه زیر ابرو و بالای استخون چشم واسه برجسته شدن چشمتون استفاده کنین.

 

پوسته های مایل به زرد :

 

از رنگهای آبی ، خاکستری مایل به آبی ، ارغوانی روشن و یا صورتی در وسط چشم و نتالیتۀ تیره تر همون رنگها در کنارهای چشم استفاده کنین. و بالای استخون چشم رو با رنگ کرمی براق برجسته کنین.

پوسته های قهوه ای روشن :

سایه های قهوه ای براق شما رو بسیار قشنگ تر می کنه. اما از رنگهایی چوم سبز و آبی و ارغوانی نترسین تنالیته براق اونا به چشماتون جذابیت میده.

پوسته های تیره:

تلاش کنین از رنگهایی که یه درجه از پوست شما روشن تر باشه استفاده کنین. در سایه هاتون رنگ طلائی و یا نقره ای اضافه کنین. اگه مایل به به کار گیری سایه های تیره هستین از خط چشم تیره هم استفاده کنین.

پیشنهاد ما اینست که سایۀ چشم خود رو با رنگ چشم همرنگ نکنین. بطور مثال واسه چشمون سبز سایه های ارغوانی ، برنزی و یا قهوه ای ، واسه چشمون آّبی ، سایه های هلویی و زرد و طلائی و واسه چشمون قهوه ای هر رنگی مناسبه.

 

جمع آوری: آلامتو

 

هنر آرایشگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *