آموزش فعال سازی اینترنت رایگان وایمو برای موبایل

سرویس وایمو الان در بعضی نقاط شهر تهران مانند سینما، کتابخونه، مراکز خرید و بانکا عرضه شده و قراره تا در آینده ای نزدیک مناطق و شهرهای بیشتری از کشور رو تحت پوشش بگیره.
واسه به کار گیری اینترنت بی سیم محلی رایگان فقط به یه حساب کاربری در شبکه وایمو و اتصال WiFi نیاز دارین و احتیاجی به مودم و نرم افزارهای راه انداز دیگه روی موبایل، تبلت یا لپ تاپ خود نیس.
شما می تونین در مناطقی که تحت پوشش شبکه وایمو قرار گرفتن با ارسال یه پیام کوتاه شامل متن WIMO به شماره ۳۰۰۰۹۴۶۶  تنظیمات اینترنت بی سیم محلی رو دریافت کرده و ازش استفاده کنین.

درباره WiMo (وایمو) بیشتر بدونین

«وایمو» شبکه ایه که به شهروندان امکان میده بدون نیاز به مودمای وایمکس روشن کننده نت، فقط با به کار گیری دستگاه های مجهز به Wi-Fi به اینترنت سریع وصل شن. در ادامه، به مهم ترین ویژگیای این شبکه اشاره شده.

WiMo (وایمو) آسونه. بزرگ ترین ویژگی «وایمو»، روش استفاده بسیار آسون از اون هستش، طوری که کاربران به آسونترین شکل ممکن و فقط با روشن کردن Wi-Fi دستگاه خود و انتخاب شبکه WiMo، می تونن به اینترنت وصل شن. حالا تنها کار باقی مونده، باز کردن مرورگر وبی هم چون اینترنت اکسپلورر یا فایرفاکس و گشت و گذار در دنیای اینترنت با سرعت مطلوبه.

WiMo (وایمو) همه جا شما رو می شناسه. وقتی که واسه اولین بار به شبکه «وایمو» وصل میشین، باید با به کار گیری شماره موبایل خود در سیستم ثبت نام کنین تا شماره موبایل شما به نام کاربری تون در شبکه «وایمو» بدل شه. واسه این کار کافیه عبارت WiMo رو به شماره ۳۰۰۰۹۴۶۶ اس ام اس کنین تا پس از چند لحظه رمز عبورتون واسه شما اس ام اس شه.
حالا در هر مکانی که تحت پوشش شبکه «وایمو» باشه، می تونین با به کار گیری همین نام کاربری و رمز عبور به شبکه وصل شده و از اینترنت سریع استفاده کنین.

WiMo (وایمو) مجانیه. وقتی که واسه اولین بار به شبکه «وایمو» وصل میشین، می تونین یه ساعت از اینترنت سریع بی سیم بدون محدودیت از نظر سرعت و حجم استفاده کنین. این دوره لذت بخش پس از یه ساعت تموم میشه و از این پس با این که هنوز اینترنت به طور کاملً مجانیه، اما سرعت رابطه محدود می شه.
اما هر زمان که بخواین، می تونین با جفت و جور کردن طرحای جورواجور حجمی و وقتی «وایمو» از روی سایت «وایمو»، سرعت اینترنت خود رو دوباره زیاد کنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *