آموزش ماساژ صورت برای زیبایی

داشتن پوستی جوون و قشنگتر کار راحتی نیس اما در صورت رعایت نکاتی ریز آنقدرها هم آسونه. در ادامه این مقاله با ما همراه شید تا رازهای داشتن پوستی جواب و قشنگتر رو بررسی کنیم:

به گزارش آلامتو به نقل از فیتامین؛ تنها چند دقیقه ماساژ صورت در طول روز می تونه خطوط روی پوست رو از بین برده و شما رو باحال تر کنه. واسه این کار فقط به چند قطره روغن و دستای خود نیاز دارین.

ماساژ صورت

پف چشماتون رو از بین ببرین

اگه بعد از بیدار شدن از خواب، چشماتون پف کرده، این نوع ماساژ به درد شما می خوره. با انگشت اشاره کمی کرم وردارین و روی گوشه های داخلی هر کدوم از چشمای خود بذارین. خیلی آروم با انشگتان خود کرم رو به سمت ابروها و گوشه های خارجی چشم ماساژ بدید. بعد دور و بر استخون زیر چشم رو ماساژ بدید تا دوباره به گوشه داخلی چشم برسین. “اینجاش خیلی مهمه که جهت ماساژ دادن شما به همین صورت که گفته شد باشه، تا به این روش مایعات اضافه رو از دور و بر چشم خود دور کنین. بعد از دو دور ماساژ دادن آروم، هشت مرتبه به طور عمیق و یکنواخت ماساژ بدید. اگه چشماتون همیشه پف کرده، شبه ها قبل از خواب هم از این فوت وفن ماساژ استفاده کنین.

060495_0516_3

خطوط پیشونی خود رو از بین ببرین

این ماساژ یه دقیقه ای قبل از خواب کمک می کنه چین و چروک پوست شما از بین بره. بهتره قبل از خواب از این ماساژ استفاده کنین تا سموم و مواد زائد دفع شن. انگشتان شصت خود رو در دو طرف شقیقه بذارین. سه انگشت بعدی رو به هم بچسبونین و پیشونی خود رو با دایره های کوچیک ماساژ بدید؛ از بین دو ابرو شروع کنین و به سمت بالا و بیرون پیشونی برید. این کار رو ۶۰ ثانیه تکرار کنین. این نوع ماساژ چرخشی کمک می کنه پوست کشیده تر شه و کلاژن تحریک شه و اینطوری از چین خوردن پیشونی جلوگیری می کنه.

زیبایی صورت با ماساژ دادن

گونه های خود رو برجسته تر جلوه بدید

واسه اینکه گونه هاتون برجسته تر به نظر برسن، انگشت اشاره و میانی خود رو دقیقا در زیر استخون گونه و در نزدیک دهن خود بذارین. با به کار گیری ماساژهای کوچیک و فشاری، گونه های خود رو به سمت بالا فشار بدید. ماساژ دادن رو از استخون گونه تا نزدیک موهاتون ادامه بدید. این کار رو ۱۰ مرتبه تکرار کنین و ماساژها رو عمقی تر کنین. این کار دلیل تقویت عضلات گونه و بافتای پوست می شه و باعث می شه گونه ها سفت تر شن.

ماساژ صورت

فک خود رو محکم کنین

اول، هر دو شصت خود رو زیر چانه بذارین و انگشتان اشاره رو روی فک خود بذارین. بعد، از زیر فک تا گوشای خود ضربه های کوچیک بزنین و دوباره این راه رو برگردین. تا جایی که می تونین، خوب فشار بدید. این ماساژ باعث می شه گره های لنفی تحریک شن و از افتادگی عضلات فک و شونِه پیش گیری شه. این ماساژ رو دو بار در هفته و هر بار ۵ مرتبه تکرار کنین تا آثار اون رو بر جوون سازی پوست ببینین.

ماساژ واسه آرامش اعصاب و کاهش استرس

ماساژ کف پا چه فوایدی داره؟

آموزش ماساژ جوون سازی پوست فیتامین