pizza vegetableنحوه درست غذا خوردن

به گزارش آلامتو و به نقل از درنگ؛ چند نکته درباره رژیم غذایی و سبک غذا خوردن هست که بهتره اون‎ها رو به آدمایی که دوستشون دارین گوشزد کنین.

مطمئنا هممون واسه آدمایی که دوستشون داریم آرزوی بهترین‎ها و سلامتی داریم. اما نکاتی هست که باید به کسائی که دوستشون داریم گوشزد کنیم. در زیر به این نکات اشاره می‎کنیم.

اندازه

وقتی صحبت از رژیم و خوردن غذا هستش، اندازه یکی از مهم‎ترین مسائله. وقتی بشقاب بزرگی در اختیار دارین تلاش می‎کنین اون رو پر کنین و این خوب نیس. اما وقتی بشقاب کوچیک باشه حتی اگه اون رو پر کنین غذای زیادی نخورده اید.

گوشی موبایل

یادتون نره که نه فقط واسه غذا خوردن، بلکه واسه رسیدگی بهتر به همه امور بهتره لوازم الکترونیکی رو کنار بذارین. اصلا خوب نیس وقتی که مشغول خوردن غذا هستین مثلا اینستاگرامتان رو هم چک کنین.

‎سبزیجات

تلاش کنین در هر غذایی که ممکنه از سبزیجات، مخصوصا نوع تازه اون استفاده کنین. چه روی یه پیتزای چرب و چه در کنار کباب و شکل های جور واجور غذاها.

میوه

مهم نیس که در مراسم تولد هستین یا مراسمی رسمی یا کنار ساحل. تلاش کنین هر طور شده قبل از شروع خوردن غذا کمی میوه، سالاد میوه ‏جات، سالاد سبزیجات یا شکل های جور واجور سالادها رو بخورین.

حبوبات

این که بشقاب شما با چه نوع خوراکی پر می ‏شه اهمیت زیادی داره. شما می ‏تونید یه بشقاب پر از غذای مضر بخورین یا می‏ تونید یه بشقاب غذای به درد بخور داشته باشین. خوردن حبوبات شدیدا پیشنهاد می‏ شه.

بهترین ادویه واسه چربی سوزی

چیجوری بدون رژیم غذایی لاغر شیم؟

درنگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *