حکایت استاد و دانشجو از اون حکایتای پندآموزیه که عموماً از اون اطلاع داریم. این وسط از روشای مختلفی واسه رسیدن به استفاده می شه که ناشیانه ترین راه، همون درس خواندنه که هم کودکانه بوده و هم وقت گیره و مخصوص بچه های لوس!

دانشجو اگه دانشجو باشه، همه تلاش خود رو می کنه تا در روز امتحان، با به کار گیری زور بازو (جهت در دست گرفتن خودکار) و توان ذهنی (جهت روانی طبع و نوشتن بعضی موارد خاص!) نمره خودشو از استاد بگیره و بی خودی درس نخون.این وسط روشای مختلفی واسه رسیدن به هست که چند نمونه اون در زیر نشون داده می شه:

روش اول:آه و ناله و قسم دادن استاد

مهندس این چهارمین بارِ که استاتیک می گیرم …………..در این روش که بیشتر مورد استفاده آقاپسرهای دانشجو کاربرد داره، باید عین شیر! سرتون رو بالا گرفته و عین مرد مبادرت به التماس و خواه شو تمنا کنین تا مشکلت تون حل شه! البته بعضی استادان خیلی دل رحم نیستن و دلشون نمی سوزد. پس احتمال موفقیت در این روش، کمتر از ۵۰ درصده!

روش دوم:پاچه خاری

در این روش می تونین به معجزه محبت پی ببرین!دانشجویان محترم دقت داشته باشن به یه نکته بسیار مهم. ممکنه یادمون بره که جواب فلان سوال چیه اما عمراً محبت کردن رو از یاد ببرم! پس کاری نداشته باشین که بقیه ممکنه شما رو به عنوان پاچه خوار و پاچه خار خطاب کنن! همه جا آدم حسود پیدا می شه زیاد به این حرفا توجه نکنین اگه نمره می خواین.

روش سوم: از همه داشته هاتون استفاده کنین

در این روش به باخبر شدن از ندونستن جواب سوال، اول خونسردی خود رو حفط کنین دوم نبازید خودتون رو و سوم هر چی به ذهن تون اومد بنویسین و آخرش سه تا نقطه بذارین و آخرش هم امیدوار باشین به اینکه استاد گول می خوره و نمره کامل سوال رو به شما میده.

روش چهارم: مجموعه سه روش قبلی

اجرای این روش نیازمند مهارت خاصیه که از دانشجویان قدیمی و اونا که ۱۰ سال وقت نیاز دارن جهت گرفت یه فوق دیپلم برمیاد.در روش فوق هم باید محبت کنین (دقت کنین محبت نه پاچه خاری) هم از تموم داشته هاتون استفاده کنین. آه و ناله رو هم به صورت پنهون و زیرپوستی انجام بدین تا اثرات منفی احتمالی اون روی استاد رو خنثی کرده باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *