عضو تیم ملی جودو ایران که روزگاری نه خیلی دور واسه کشورمون افتخار آفرینی کرد و عنوان قهرمانی آسیا رو هم به خود اختصاص داد به خاطر حمله افراد ناشناس و آمپولی که به ایشون تزریق کردن سه سال در بیمارستان روانی بستری بود و حالا در آژانس کار می کنه!

آمپولی که عضو تیم ملی جودو رو روانی کرد!

به گزارش خبرنگار مهر، کاظم ساریخانی عضو قبلی تیم ملی جودو که در مسابقات ۲۰۰۰ قهرمانی آسیا با فن معروف “گهواره” همه رقبا رو یکی پس از دیگری ضربه فنی کرد و مدال طلا رو به عنوان اعجوبه ایرونی به گردن آویزون کرد این روزا با مریضی درگیره و کسی هم سراغی از اون نمی گیره.  جودوکاری که ۵ مدال آسیایی رو در کارنامه داره و در المپیک سیدنی تا نزدیکی به دست آوردن مدال پیش رفت و پنجم شد واسه امرار معاش زندگی خود به شهرستان یزد سفر کرده و در آژانس کار می کنه.

ساریخانی که حالا با ورزش فاصله گرفته و با سختیا و مشقتای فراوون امرار معاش می کنه، در توضیح اتفاقاتی که واسه اون افتاده به خبرنگار مهر گفت: سال ۸۶ از طرف فدراسیون واسه هدایت تیم ملی عربستان انتخاب شده و راهی این کشور شدم. کار خود رو شروع کرده و بعد از گذشت ۲۵ روز اتفاقی افتاد که راه زندگی منو عوض کرد.

ایشون اضافه کرد: در محل اقامت خود مشغول استراحت بودم که یهو بعضیا ناشناس وارد منزلم شدن و پس از زد و خورد به من آمپولی تزریق کردن که دیگه چیزی متوجه نشدم.

این عضو قبلی تیم ملی در بخش دیگری از سخنان خود به خبرنگار مهر گفت: بعد از این اتفاق دیگه چیزی متوجه نشدم و وقتی که چشم خود رو باز کردم در بیمارستان روانی تهران بودم که همه اعضای خونواده کنارم بودن. سه سال تموم بستری بودم و همون زمان خونواده ام قصد طرح موضوع و شاکی بودن که مسئولان فدراسیون مانع شدن و اعلام کردن که زندگی منو تامین می کنن.

ساریخانی با اشاره به فراموشی موضوع از طرف مسئولان فدراسیون گفت: الان کسی ساریخانی رو نمی شناسه. نورانی و امینی منو واسه مربیگری به عربستان اعزام کردن و اجازه ندادند تا موضوع رو از راه قانونی پیگیری کنم. حالا کی حق و حقوق منو میده معلوم نیس؟

قهرمون قبلی جودو آسیا در جواب به این سوال که مشکل خود رو با مسئولان فدراسیون درمیون گذاشته یا خیر گفت: سه سال در بستر مریضی بودم کسی ازم سراغی نگرفت. افسوس از کوچیکترین کمک. به دلیل مشکلات زندگی تو تهران به یزد رفتم و در آژانس رانندگی می کنم تا خرج زندگی خونواده ام رو تامین کنم. در شرایطی روزانه بیشتر از ۱۰ ساعت کار می کنم که دکتر اعلام کرده تا آخر عمر نمی تونم کار کنم و در روز چند قرص و آمپول مصرف می کنم تا بتونم کار روزانه خود رو انجام دهم.

ساریخانی در آخر گفت: از مسئولان وزارت ورزش می خوام به شرایط من رسیدگی کنن. تموم مدارک این جریانات رو دارم . در صورت رسدگی نشدن به شرایط طرح شکایت کرده و از راه قانونی حق و حقوق خود رو می گیرم.

بازنشر :

noindex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *