آنتن مرکزی ، ، و به همراه آی پی تی ایشون از اصلی ترین اجناس شرکت هاتف الکترونیک هوشمند هستن که نماینده رسمی شرکتای FTE اسپانیا، Johansson بلژیک، Exterity انگلیس و Brightsign آمریکا در ایرانه.

این شرکت تونسته با ارائه جدید ترین راه کارای مبنی بر استاندارد روز سیستمای مدرن تلویزیونی، اعتماد خیلی از مشتریان و همکاران گرامی رو به خود جلب کنه.

آنتن مرکزی

هدف ما در هاتف ارائه رو کارای نوین آنتن مرکزی ، دیجیتال ساینیج و تلویزیون آی پی (IPTV) با به کار گیری سری اجناس کامل ( آنتن UHF ، آنتن VHF ، کابل کواکسیال ، تقویت کننده آنتن مرکزی ، مدولاتور آنتن مرکزی، اسپلیتر ، تپ آف و کانکتور F و … ) و ارائه خدماتی مانند تلویزیون بیمارستانی واسه مراکز درمانی و بیمارستانی و تلویزیون هتلی واسه هتلا و مراکز اقامتی و ارائه سیستم تلویزیون آی پی (IPTV) واسه این مراکز، ایجاد بستر مناسب واسه پیشرفت و تجهیز سیستمهای تلویزیونی و امکان استفاده بهتر از جلوه های چشمی در جامعه با ارائه سیستمای یکدست تصویری و با کیفیت و لازم کارفرمایان و مشتریان عزیز بوده که در آخر منتهی به جلب رضایت و ایجاد آرامش و لذت چشمی واسه مشتریان و همکاران عزیز هستش.

امیده با حسن اعتماد شما تماشاگر پیشرفت روز افزون این مجموعه و در آخر تماشاگر بهبود سیستمای رابطه تلویزیونی در کشور باشیم.

آنتن

نشانی سایت شرکت : Www.hutef.ir

نشانی شرکت : اصفهان، خیابون بزرگمهر، چهار راه هشت بهشت

کوچه شهید معینی، ساختمون صدرا، واحد ۶

تلفن: ۳۲۶۵۶۳۶۷-۰۳۱

فکس: ۳۲۶۵۴۳۸۱-۰۳۱

ایمیل: Info @ hutef . ir

 

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *