فکر کردن به چین و چروک زیر چشما و پیرشدن و افتادگی پوست می تونه از مواردی باشه که هر فردی رو نگران می کنه. با افزایش سن، پوست صورت ما هم افتاده تر می شه و خیلی از ما، وقتی به فکر چاره می افتیم که باید به اعمال جراحی گرون پناه ببریم . اما چاره چیه؟ چیجوری میشه سرحالی پوست رو طوری نگهداشت که گذشت زمان، این اتفاق رو در ما خیلی پررنگ نکنه؟ مطمئنا روش زندگی ما، آب و هوایی که در اون زندگی می کنیم، مواد خوراکی که مصرف می کنیم بی تاثیر نخواد بود. اما یکی از بهترین راه حلا می تونه، انتخاب زمان مناسب و انتخابی درست واسه مصرف کرما و مواظبت کننده های پوست صورت باشه. سینره، به عنوان برندی شناخته شده در ایران و تولید کننده نوعای جورواجور کرما و شویندهای پوست، واسه جلوگیری از ایجاد چین و چروک، محصولی رو به نام کرم دور چشم به بازار عرضه کرده که می خوایم در ادامه به بررسی اون بپردازیم.

سینره cinere

اگه شما مصرف کننده کرمای دور چشم بوده باشین، تجربه به کار گیری کرمایی رو داشتین که بدلیل چربی زیاد روی پوست حرکت کرده وداخل چشم می شن اما سرعت جذب این کرم بسیار بالاست و به محض استفاده جذب پوست شده و اصلا سنگین و چرب نیس. هم اینکه براق نبوده و در زیر چشم هم حالت چسبناکی رو ایجاد نمی کنه. همین طور مواد مؤثر موجود در این کرم، باعث تقویت غشاء مویرگی رگهای پوست شده که در نتیجه اون تغذیه پوست بهتر انجام شده و پوست، رنگی شفاف پیدا می کنه و سرحال تر و جوون تر به نظر می رسه و در نتیجه پف و سیاهی دور چشم رو نابود می کنه. این کرم بوی خاصی نداره و در اون از اسانسای خوشبوکننده استفاده نشده.

کرمای دور چشمکرمای دور چشم موجود در بازار بیشتر در اندازه کوچیک، تولید می شن. این کرم هم در حجم سی میل تولید شده و دارای تیوبی نرم و قابل انعطاف بوده طوری که شما می تونین تموم محتویات اون رو تا انتها استفاده کنین. در هربار استفاده باید مقدار بسیار کمی رو استفاده کنین (حدود یه پنجم کرم صورت) پس می تونین مطمئن باشین، با مصرف دوبار در روز، زمان به کار گیری اون با یه کرم ۱۵۰ میل برابری خواهتد کرد. سرباریک اون هم موجب می شه تا نور و هوا کمتر به داخل اون نفوذ کرده و سالم بمونه.

به کار گیری کرم دور چشم از سن بیست و پنج سالگی پیشنهاد می شه. واسه به کار گیری اون می تونین، روزانه دوبار، صبح پس از به کار گیری کرم مرطوب کننده صورت و شب پس از شستن صورت و قبل از خواب از این کرم به زیر چشم مالیده و با ضربه های آروم پخش کنین.

این کرم با قیمت ۲۳۹۰۰تومان در مقایسه با برند خارجی خود بسیار قیمت مناسبی داره. درنظر داشته باشین که رسیدن به نتیجه مطلوب و پوستی سالم در اثر استفاده دراز مدت، بدست میاد و درست مثل بدن ما که واسه حفظ سلامتی، به ورزش هر روزه نیازمنده، پوست صورت هم به مراقبت نیاز داره.

بهترین روش های کاهش چین و چروک پوست صورت

واسه پیر نشدن چه کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *