چیزی که دختران تمایل دارن پسران بدونن !!!

این می تونه احساس خیلی از شماها باشه: خسته شدین. احساس می کنین که هر کاری که لازمه رو واسه به دست آوردن زنی بااصالت با ویژگیای ممتاز انجام می دید اما خانوما به شما جواب نمی دن. تصور شما اینه که خانوما معمولاً دنبال مردی کامل هستن که در واقعیت وجود خارجی نداره.

اما اگه از دوستان دخترتون سؤال کنین، مطمئناً جواب دیگری دریافت می کنین. درسته که اونا زیبایی ظاهری، جذابیت و عاشقونه بودن رو در مرد ایدآلشان دوست دارن، اما آنقدرها هم که شما فکر میکنین درگیر این مسائل نیستن. اگه می خواید بدونین واقعاً به چه فکر میکنن، به مطالب زیر توجه کنین.

کمی احترام بذارین. وقتی نوبت به احترام گذاشتن به خانوما می رسه، مردهای ایرونی فرقی با بقیه مردهای جهان ندارن. خانوما وقتی بشنون که طرفشون در مورد زنان دیگه غیرمحترمانه صحبت می کنه، خیلی سریع عقب میکشن. من با مردان زیادی روبرو بوده ام که به خاطر اینکه علاقه ای به من نداشتن، به خودشون اجازه میدادن که وقتی زن زیبایی می بینن اونا رو جذاب محسوب کنن یا زنائی که جذابیت کمتری دارن رو به عناوین ناخوشایند بخونن. حتی اگه این چگونگی صحبت کردن به صورت شوخی هم بیان شه، باز اگه خانوما ببینن که طرفشون زنان رو یه جور وسیله محسوب میکنه، آزرده خاطر می شن.

 

مردها به صورتای دیگه هم می تونن احترامشان رو به خانوما نشون بدن. وقتی در رو واسه خانوما باز می کنن، به اونا صندلی تعارف می کنن، یا اون رو تا اتومبیلش همراهی می کنن، در نظر خانوما بسیار مؤدبانه میاد. بیشتر مردها وقتی با یه خانوم قرار ملاقات میذارن، اینجور رفتارهایی از خود نشون میدن، اما با دوستان دختر معمولیشان اینجور برخوردی ندارن.

 

با همه مهربون باشین. ممکنه تعجب کنین اگه بفهمین که خانوما شما رو حتی در عادی ترین برخوردهایتان با بقیه هم آزمایش می کنن. اونا نه فقط به رفتار شما با خودشون، بلکه به چگونگی برخورد شما با بقیه هم توجه می کنن. مهربانی، بخشندگی، و خدمت رسانی، از دیدگاه اونا خصوصیاتی قابل تحسینه.

مطلب دیگر :  آشنایی با دشمن ستون فقرات

 

به دنبال مشاوره و راهنماییای الهی باشین. خیلی از مردها از اینکه می بینن خانوما به دنبال مردان باایمان و الهی هستن تعجب می کنن. اونا تصور می کنن که ایدآلی که خانوما دنبال این هستن، وجود نداره اما من از زبون خانمای زیادی شنیدم که این ویژگی براشون خیلی مهمه. خانوما فکر می کنند که افراد باایمان و متقی، در ازدواج هم کمتر مرتکب گناه می شن و بیشتر میشه به اونا اعتماد کرد.

 

خونواده تون رو دوست داشته باشین. خانوما هم اینکه به چگونگی برخورد آقایون با مادر، آبجی و حتی مادربزرگشان هم دقت میکنن. اونا از اینکه می بینن مردی با زنان خونواده خود هم رفتار خوبی داشته و به اونا علاقه داره، احساس امنیت بیشتری میکنن و تا اندازه ای مطمئن می شن که با اونا هم رفتاری پایین تر از اون ندارن.

 

ازدواج رو جدی بگیرین. واسه خیلی از آقایون، ازدواج چیزیه که هیچوقت از اون صحبت نمی کنن. حتی اگه در خیالشون باشه که یه روز ازدواج کنن، معلوم نیس که هیچ برنامه ای واسه اون داشته باشن.

 

یکی از دوستان من یکسال پیش ازدواج کرد. کمی بعد از ازدواجشون اتفاقی واسه اونا افتاد که مجبور می شدن به فرانسه رفته و اونجا زندگی کنن. بعد از سه ماه دیدم که آماده رفتن شدن. وقتی از اون پرسیدم که چیجوری به این سرعت تونستن مشکلات مادیشون رو حل کرده و برنامه رفتن رو جور کنن، دوستم رازی رو با من گفت. اون گفت که همسرش از سالها قبل از ازدواج واسه زندگی خانوادگی خود در آینده پس انداز میکرده س، به همین ترتیب بوده که تونست بدهی شهریه دانشگاه اون و هم اینکه ماشینای هردوشون رو بپردازه.

 

من واقعاً اینجور دوراندیشی رو تشویق می کنم. بااینکه همه آقایون ممکنه قادر به رسیدن به اینجور اهداف مالی نباشن، اما برداشتن قدمایی کوچیک هم که به خانوما نشون بده خود رو واسه ازدواج آماده می کنن، هم خوبه.

مطلب دیگر :  آلامتــو یکســاله شد

 

یکی دیگه از نشونه های میل به ازدواح، آمادگی قبول کردن مسئولیته. خیلی از مردها میخوان با همون آزادی و بی بند وباری که در دوران دانشگاه داشتن، تا آخر عمر زندگی کنن و از قبول مسئولیتای جدید سر باز میزنن. این آدما باید بدونن که خانوما دنبال یه پسربچه نیستن، اونا دنبال مرد زندگیشون هستن، کسی که بتونه از اونا پشتیبانی کرده و از خیلی جهات تامینشان کنه.

 

پیشقدم شید. وقتی از خانمی خوشتون میاد و احساس اون رو نسبت به خودتون نمی دونین، این شمائید که باید پیشقدم شید. خیلی از مردها رو می شناسم که از روی غرور هیچوقت جلو نمی رن و از باب آشنایی رو با زن مورد علاقه شون باز نمی کنن. خیلی دیگه از اینکه طرف مورد نظر دست رد به سینه شون بزنه می ترسن و جلو نمی رن. گروه اول باید بدونن که با غرور هیچوقت به چیزی که می خوان، نمی رسن و گروه دوم هم باید به خدا توکل داشته باشن و بدونن اگه خواست خدا در اون باشه، حتماً موفق می شن.

 

خطر کنین. خیلی اوقات مردها باعث می شن که رابطه شون بر هم بخوره چون وقتی که نوبت به اراده کردن می رسه، اقدامی نمی کنن. اونا باید بدونن که جربزه و جسارت مردان واسه خانوما ارزش زیادی داره. با طرفتون روراست باشین و حرفی که می خواین بزنین رو بدون این پا و اون پا کردن به اون بگید. رک و راست بودن همیشه مورد تشویق خانوما بوده.

 

شما آقایونی که فکر میکنین خانوما به دنبال مرد کامل و رویایی توی قصها هستن، بدونین که اشتباه می کنین. شما تصور درستی از خواسته های خانوما ندارین. اونا به دنبال مهربانی و محبت، احترام و توجه، و صداقت و ابتکار عمل هستن. اونا به دنبال اون مرد کاملی هستن که درون شما هست، پس معطل نکنین.

 

جمع آوری: آلامتو

 

بازنشر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *