پخش قسمت هجدهم سریال مختارنامه و روایت ماجراهای جدید این سریال، شش بازیگر جدید به ترکیب بازیگران مختارنامه اضافه می شن.

به گزارش روابط عمومی این سریال تلویزیونی «ابراهیم آبای» در نقش « عبیده بن عمرو»، «احمد علامه دهر» در نقش «عبدالرحمن بن شریح»،«محمد تنها» در نقش «اسماعیل بن کثیر» و «حمید رضا عطایی» در نقش «سائب بن مالک» بازیگرانی هستن که همه در نقش دوستان و همفکران مختارنامه در این قسمت اجرای نقش کردن. هم اینکه «حسین خانی بیک» در نقش «ایاس بن مضارب» سردسته شرطهای کوفه و هم «حامد میرباقری» در نقش «ثابت» پسر مختار از دیگر بازیگرانی هستن که از قسمت هجدهم به بعد تماشاگر نقش آفرینی اونا هستیم.

در این قسمت مختار بعد از برگشت از مکه به دیدار خونواده و یارانش میره و درخصوص شروع قیام با اونا مشورت و همفکری می کنه. هم اینکه «بن یزید» با بازی بهرام شاه محمدلو و « ابراهیم طلحه الخیر» با بازی مسعود خدابخشیان هم که عنوان نمایندگان زبیری در کوفه حضور داشتن هم به تحکیم پایه های حکومت زبیریان در کوفه می پردازن. این دو پس از ورود به کوفه «عامر بن مسعود» با بازی «عباس امیری» رو از تخت خلافت برکنار کرده و ضمن اعلام جنگ به شمر و عمر سعد، به گفتگو با توابین و تشویق اونا واسه جنگ با امویان می پردازن.

به گزارش روابط عمومی این پروژه تلویزیونی در این قسمت مخاطبان تماشاگر تشکیل مقدمات قیام توابین به سرپرستی سلیمان صرد خزاعی و اردو زدن اونا در خارج از کوفه هستن.

 

جمع آوری: آلامتو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *