اکبری، آهنگساز و تنظیم کننده موسیقی از منتشر کردن قطعه ای به مناسبت المپیک خبر داد و گفت: «مراحل تولید این قطعه به پایان رسیده و از رسانه ملی پخش می شه.»

  علی لهراسبی

شهاب اکبری در گفت و گو با موسیقی ما ضمن بیان این مطلب ادامه داد: «قطعه المپیک به خوانندگی علی لهراسبی و آهنگسازی حسین قربانپور با تنظیم من آماده پخش شده و از تلویزیون و از شبکه های جور واجور اون واسه افتخارآفرینیای ایرانیا در این دوره از المپیک پخش می شه. ترانه این قطعه رو عبدالجبار کاکایی و حسین قربانپور به صورت مشترک سروده ان و من تنظیم متفاوتی رو روی اون انجام داده ام.

این قطعه به سفارش شرکت ایرانسل واسه المپیک ساخته شده و در صورت هر افتخارآفرینی ورزشکاران حاضر در المپیک پخش می شه.»

این تنظیم کننده در ادامه گفت: «تیتراژ سریال «بدرود بچه» رو هم با صدای علی لهراسبی در حال پخش داریم که همه روزه در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه ۳ سیما در حال پخشه.»

اکبری در مورد آلبوم «حباب» محسن تنها که در اون به عنوان تنظیم کننده حضور داره، گفت: «این آلبوم مراحل پایانی خود رو طی کرده و بعد از ایام مبارک ماه رمضان منتشر و پخش می شه. در این آلبوم من به تنظیم ۴ قطعه پرداخته ام. این آلبوم مراحل قانونی و روال طبیعی خود رو طی می کنه و تاخیری در منتشر کردن اون نیس.»

تنظیم کننده آهنگای محسن چاوشی در ادامه گفت: «آلبوم «سیزده» با صدای محسن چاوشی هم با ۸ تنظیم من آماده انتشاره که با در نظر گرفتن قولی که به ما داده شده، به امید خدا تا آخر تابستون وارد بازار موسیقی می شه.»

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

تاثیر موسیقی بر شدت و مدت ورزش

روزگار نو علی لهراسبی موسیقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *