مشترکان می تونن واسه فعال سازی و تغییر آهنگ ، قطع سرویس از سه روش فرستادن پیام کوتاه به شماره ۸۹۸۹ ، سایت همراه اول و تماس با تلفن نشون دهنده ۰۹۹۹۰ استفاده کنن .

 

در مورد روش فرستادن پیام کوتاه در فعال سازی آوای انتظار : این روش آسونترین روش به کار گیری این سرویس بوده و فعال سازی ، تغییر آهنگ ، قطع سرویس با فرستادن پیام کوتاه به شماره ۸۹۸۹ شدنیه. واسه این منظور مشترک باید کد آهنگ مورد نظر رو به شماره ۸۹۸۹ بفرسته. هم اینکه واسه تغییر آهنگ باید کد آهنگ جدید رو به این شماره ارسال کرده و در صورت درخواست واسه قطع سرویس عدد ۵ رو به ۸۹۸۹ اس ام اس کنه.

مدیر کل رایانه و محاسبات شرکت ارتباطات سیار گفت : در صورت تماس با مشترکینی که سرویس آوای انتظار اونا فعال باشه به جای صدای بوق آهنگ پخش می شه. سرویس آوای انتظار احتیاجی به تنظیمات گوشی نداشته و مشترکان می تونن با هر نوع گوشی از این سرویس استفاده کنن.

با بیان اینکه فعال سازی این سرویس با خرید آهنگ بوده و با انتخاب این آهنگ در زمانهای جور واجور آهنگای مربوط به مناسبتای روز روی تلفن مشترک فعال می شه اضافه کرد الان امکان فعال سازی سرویس نامبرده واسه مشترکان استانهای زنجان ، اصفهان ، ایلام، آذربایجان غربی ، بوشهر ، تهران ، سمنان ، سیستان و بلوچستان ، فارس ، قزوین ، قم ، البرز ، کرمان ، لرستان ، کهکیلویه و بویراحمد ، گلستان ، گیلان ، مرکزی ، هرمزگان ، همدان و یزد شدنیه.

مطلب دیگر :  آشنایی با انواع خال‌ها و لکه‌های پوستی

ایشون در مورد روش فعال سازی این سرویس از راه سایت همراه اول و دریافت رمز عبور گفت مشترکان باید اول یه پیام کوتاه بدون متن به شماره ۸۹۸۹ ارسال کنن تا پیام کوتاهی شامل نام کاربری و رمز عبور واسه ایشون ارسال شه . پس از اون مشترک واسه فعال سازی این سرویس از راه ورود به سایت مشکلی نداره. طلوع در مورد فعال سازی از راه تلفن انگار هم گفت : مشترکان می تونه با تلفن خود از راه تماس با ۰۹۹۹۰ و با انتخاب کلید منوی ۳ به منوی خدمات غیر حضوری مراجعه و امکان به کار گیری سرویس آوای انتظار رو فعال کنن.

معاون بازاریابی و مشترکان شرکت ارتباطات سیار ایران در مورد اینکه هزینه سرویس واسه مشترکان دائمی مانند مشترکان اعتباریه، گفت: هزینه سرویس آوای انتظار واسه مشترکان اعتباری ۵۰۰ تومن در ماه اعلام شده؛ اما تعرفه واسه مشترکان دائمی با در نظر گرفتن شرایط برابر سازی تعرفه، در آینده اعلام می شه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *