به گزارش تیم آچار فرانسه، داشتن یه خونه منظم و مرتب نگرانی هر کسیه. خیلی اوقات یه مشکل کوچیک در خونه واسه چندین و چند روز ما رو درگیر مشکلات زیادی می کنه. از مشکل نظافت و پریشونی خونه گرفته تا یه چوب پرده که باید محکم شه، یا مواردی چون یه بخش کوچیک از دیوار که باید رنگ شه، شیر آبی که چکه می کنه، آیفونی که خِرخِر می کنه، کمدی که باید در اون قفسه زده شه، پذیرایی و تدارکات یه مهمانی و یا جابجایی میزی که می خواهیم از خونه به جای دیگری منتقل کنیم.

زمونه مدرن سبک زندگی مدرن می خواهد. خیلی از کارایی که در گذشته به سختی انجام می شد حالا خیلی راحت انجام می شن. در خیلی از مواقع هم چگونگی انجام کارا عوض شده. در این روزا که ترافیک و فشار کار امان همه رو بریده، در خیلی از خونه ها گاه تعویض یه شیر آب که چکه می کنه یا لامپی که سوخته، سرویس کولر در  آستانه فصل گرم، رسیدگی به گیاهانی که حالشون خوب نیس یا نظافت منزل، روزا طول می کشد. آقا و خانوم خونه ای که شاغلند، پدر و مادری که تنها بار زندگی رو به دوش می کشن، جوونی که تنها زندگی می کنه، هیچ کدوم وقت و حوصله ای واسه انجام این خدمات منزل و خرده کاری ها ندارن.

achareh آچار

راه حل آچار فرانسه:

آچارفرانسه یه استارت آپه که واسه جواب به همین نیازها ایجاد شده. به جای اینکه از در و همسایه سراغ نیروی نظافتچی مطمئن یا لوله کش و الکتریکی ماهر رو بگیرین، تموم خدمات منزل فقط با چند کلیک در اختیار کاربره. واسه این کار کافیه کاربر وارد سایت شده و سفارش لازم خود رو ثبت کنه. احتیاجی هم نیس که واسه هر کدوم از این خدمات منزل کاربر به دنبال یه تامین کننده خوب بگردد، آچارفرانسه تموم این خدمات رو به صورت کامل ارائه می کنه.

achareh سایت آچار فرانسه

آچار فرانسه چیجوری کار می کنه؟

آچارفرانسه یه پلتفرم دو جانبه س. در این پلتفرم کسائی که کاری در منزل دارن و می خواهند یه نفر این کارا رو انجام بده، به کسائی که توانایی انجام این خدمات رو دارن معرفی می شن. نیروهای تقاضا کننده انجام کار یا به اصطلاح «آچار»، می بایست با ارائه مدارک شناسایی و مهارتی، در سامانه ثبت نام و تایید شن. با انجام هر کار، هر مشتری، آچار خود رو واسه اون کار آزمایش کرده و در نتیجه کاربر می تونه ببینه که کسی که می خواهد کار رو انجام بده قبلا چه تعداد کار انجام داده و نظرات بقیه در مورد اون چیه.

آچارفرانسه با دسترسی به تعداد خیلی از نیروهای خدماتی یا همون آچارها، این امکان رو داره که کار رو به نزدیکترین و بهترین آچار ممکن برگشت دهد، در نتیجه کاربر در مقایسه با حالت های دیگه هزینه کمتری می پردازه. با در نظر گرفتن نظرسنجی از تک تک مشتریان، آچارها می دانند که اگه امتیاز بالایی نگیرند برگشت کار به اونا با مشکل مواجه شده و در نتیجه تموم تلاش خود رو واسه جلب رضایت کاربر انجام میدن. آچار فعلا تو تهران فعاله و در آینده به بقیه شهرهای بزرگ هم امکان خدمات دهی جفت و جور می شه.

دانلود و به کار گیری آچار فرانسه:

علاوه بر سایت که از سال گذشته به ثبت سفارش مشتریان پرداخته، این روزا از اپلیکیشن آچارفرانسه هم رونمایی شده. واسه سفارش شکل های جور واجور خدمات منزل شمام می تونید در سایت ثبت نام کنین و اگه گوشی هوشمند اندرویدی دارین با نصب اپلیکیشن از راه بازار و گوگل پلی این کار رو انجام بدین. این اپلیکیشن ثبت سفارش رو از حالت قبلی بسیار راحت تر و سریع تر کرده.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *