تسهیلات مالی واسه خواهندگان شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت پیام نور ،  ثبت نام اینترنتی کارشناسی پیام نور از راه سیستم کامل گلستان پیام نور شروع گردید ، ثبت نام پذیرفته شدگان مرکز بین الملل (بیرون مرز کشور) شروع گردید ، تمدید مهلت تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۵، بخشنامه های جدید پیام نور ….

اینا فقط چند مورد از اخباریست که دانشجویان پیام نور به دنبال اون هستن.

در دانشگاه پیام نور به اقتضای وجود اون که غیر حضوریه و بیشتر دروس بدون حاضر شدن دانشجو در سر کلاس ارائه می شن پس حضور دانشجو در دانشگاه کم رنگ شده و در نتیجه از تحولات اون بی خبر می مونه هم اینکه اخبار و تغییراتی که از طرف دانشگاه پیام نور مرکز انجام می شه باید طوری به اطلاع دانشجویان برسه.

این اطلاع رسانی از راه سایت خود دانشگاه پیام نور انجام می شه که دانشجویان با مراجعه به اون از تحولات دانشگاه با خبر می شن . سایتهای دیگری هم اهتمام خود رو بر اگاهی دانشجویان از آخرین اخباردانشگاه پیام نور داشتن از این جمله سایت کتابخونه الکترونیکی پیام نوره که بخش اعظمی از اون به اخبار پیام نور تعلق گرفته.

با وارد شدن به این سایت با دامنه pnueb.com  و انتخاب بخش اخبار پیام نور می تونین جدیدترین اخبار دانشگاه رو در نظر بگیرین و از بخشنامه ها ، مصوبات و… باخبر شید. در این سایت مهم ترین اخبار مستقیما از خود دانشگاه و خبرهای حاشیه ای از گوشه و کنار جفت و جور می شن و مهمترین ویژگی سایت که اونو از بقیه سایتهای خبری مربوط به پیام نور مستثنا می کنه معتبر بودن خبرهاست.

هم اینکه تلاش شده در سایت pnueb دسته خبری ایجاد شه و هر خبر در دسته مربوط به خود قرار گیرد که دانشجو در اسرع وقت به مطالبی که مورد توجه داره برسه.مانند دسته خبری  سیستم گلستان پیام نور،  دانشگاه پیام نور، بخشنامه ها ، امتحانات و آزمونها و . . .

در کل شما همه اخبار مربوط به پیام نور رو می تونین از pnueb.com پیگیری کنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *