پیش تر درباره پرسونال برندینگ در مقالات گذشته صحبت کردیم، واسه خانوم ها تا حدودی متفاوت تر از آقایانه و فوت وفن های مخصوص به خود رو می‎ طلبد اگه شما می خواید یه برند شخصی واسه خود داشته باشین با اینفوگرافی  همراه باشین:

5 فوت وفن واسه پرسونال برندینگ خانوما
۵ فوت وفن واسه پرسونال برندینگ خانوم ها

اگر نمی تونید اینفوگرافی رو ببینین، می تونید متن زیر رو بخونین:

بذارین بقیه شما رو بشناسن!

این که شما کی هستین و واسه چی ارزش قائلید، مهم ترین بخش برند شخصی شماس.

در خود، ایده ها، تجربیات و مسائلی رو که براتون اهمیت داره با بقیه به اشتراک بذارین تا بقیه با «اون کسی که هستین» آشنا شن و انتظاری مناسب از شما داشته باشن.

در بحث های تخصصی مشارکت کنین

چه این بحث ها در کنفرانس های رسمی باشه و چه در گروه های تلگرامی، تلاش کنین با بقیه در تعامل باشین و در مورد مسائل مربوط به حرفه ی خود نظر بدید.

با زنان هم حرفه ی خود بیشتر در تعامل باشین

بهترین معلم در بخش ی کار شما، زنان هم صنف تون هستن. با تعامل بیشتر با خانوم های دیگه می تونید از تجربیات اون ها بهره ببرین.

جایی که هستین واسه شماس!

اگه حرفه ی شما حرفه ایه که در جامعه به عنوان حرفه ی مردونه شناخته می شه، تموم این عقاید رو دور بریزین و این حس رو از خود دور کنین که به اون جایگاه تعلق ندارین! همیشه به کاری که می کنین و جایگاهی که در اون هستین اعتماد داشته باشین. «تخصص، زن و مرد نمی شناسد!»

حرف و عمل تون رو یکی کنین

هر چند فضای آنلاین، تریبون فوق العاده ای واسه پرسونال برند شما حساب می شه، اما در واقع «اون چه که به اون باور دارین و عمل می کنین» برند واقعی شماس. پس تلاش کنین چیزی که از خودتون در فضای مجازی ارائه می دید با چیزی که هستین متفاوت نباشه.

  • Follow
Summary

Reviewer
Modir TV

Review Date
۱۳۹۶-۰۹-۱۵
Reviewed Item
Women Personal Branding
Author Rating
۵1star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *