سایت های بی نظیری را  دیده ایم که ویژگی هایی همچون انیمیشن، چرخش 360 درجه از محصول، فیلترهای پیشرفته و جست و جوی پویا را در سایت خود ایجاد کرده اند. اما این سایت ها تعیین کننده ی اصول اولیه ی فروشگاه های اینترنتی نیستند. شما می بایستی حداکثر تلاش خود را برای ساده سازی تجربه ی مشتریان خود انجام دهید. برخی از اصول و عناصر، باید به صورت قطعی در سایت شما حضور داشته باشند. به عبارت دیگر، شما باید کارایی سایت خود را ساده سازی کنید. ساده کردن، هدفی است که نباید برای نیل به آن، ظرافت و زیبایی محتوا یا محصول را از بین برد. حقیقت این است که طی تحقیقات متوالی، 76 درصد از مصرف کنندگان بر این باورند که مهم ترین خصیصه ی یک سایت برای آنها ساده بودنش است.

اگر در حال ساخت یک فروشگاه آنلاین جدید یا علاقه مند به استفاده از فروشگاه ساز رایگان و حرفه ای ثمین ( shop builder ) به عنوان نقطه شروع کسب و کار آنلاین خود استفاده نمایید. می توانید با مراجعه به سایت ثمین (samin.io) اطلاعات بیشتری از نحوه کار با این پلتفرم بدست آوردی. پس از ثبت نام کاملا رایگان و نامحدود در ثمین، دستورالعل راه اندازی این پلتفرم را قدم به قدم مطالعه فرمایید. در این سایت راهنمای کاملی برای ساخت یک فروشگاه کامل شامل قرار دادن محصولات و خدمات، انبارداری، بخش مالی و ارسال را خواهید یافت. اگر قبلا صاحب یک وبسایت هستید، ثمین این امکان را فراهم ساخته تا شما بتوانید از امکانات این پلتفرم بر روی دامین یا وبسایت شخصی خود استفاده نمایید. بدین منظور کافیست مراحل انتقال به ثمین طبق دستورات گفته شده را اجرا نمایید تا فروشگاه و سایت خود را در دامین اختصاصی خود داشته باشید.

طراحی قالب، برنامه نویسی، انجام مراحل پیچیده تست سایت و اتصال به سرویس های پرداخت مالی را فراموش کنید. تمام آنچه نیاز دارید به صورت از پیش آماده برای شما فراهم شده است. تنها کافیست شروع به گذاشتن محصولات و خدمات خود کنید.

 

خرید ساده و لذت بخش

فراهم کردن تجربه کاربری جذاب و ساده برای مشتریان شما هدف اصلی در ثمین است. فرایندهای طولانی و پیچیده برای ثبت نام و طی مراحل ثبت سفارش و پرداخت را فراموش کنید. تمام فروشگاه های ثمین از یک سیستم یکپارچه سنجش هویت امن بهره میبرند تا نیازی به عضویت در هر سایت و وارد نمودن اطلاعات تکراری مانند آدرس نداشته باشند.

مشتریان سایت شما را دوست خواهند داشت

یک قدم فراتر از هر فروشگاه سازی در ثمین نیازی به برنامه نویسی، طراحی قالب، خرید بسته ها و افزونه های گوناگون نخواهید داشت. یک سرمایه گذاری بزرگ برای طراحی یک واسط کاربری فروشگاهی برتر، در اختیار شما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *