توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

 

فروشگاه مشهد کاندوم نماینده شرکت پخش سیلانه در مشهد را دارا می باشد که نماینده انحصاری محصولات نیویورک کاندوم در ایران میباشد که تمامی کاندومهای آن در هر کجای دنیا از نازکترین لاتکس به نام sheer Lon که بیشترین مقاومت و الاستیته را دارد، ساخته شده اند.

برند kapoot با ۷۹ سال تجربه در تولید کاندوم,جزء بهترین برندهای کاندوم دنیا از نظر کیفیت و جلب رضایتمندی مشتری می باشد.

احساس ۳ بعدی (۳d sense) : از ۳ بعد مختلف تحریک ایجاد میکند. ۱ : حاوی گیاه Tribulus میباشد که هورمونهای جنسی را تنظیم کرده و میل جنسی را در طرفین زیاد میکند ۲. توسط دکمه های برجسته موجب تحریک فیزیکی بانوان میشود ۳. توسط دارچین القاء گرمی میکند و LA موجود در آن سبب ارکشن طولانی و تاخیر در انزال میشود.

۷ تأخیری-تحریکی گرم ۷hot time) : توسط اسانس میوه های گرمسیری باعث القاء گرمی در بانوان میشود ۲ و ۳ .دکمه ها و شیارهای برجسته سبب تحریک فیزیکی بانون میشود ۴. جمع کننده عضلات واژن توسط عصاره انار و میوه بلوط که لذت را در طرفین بالا میبرد ۵.حاوی LA که موجب ارکشن طولانی و تاخیر در انزال میشود ۶.حاوی نیاسین است که سبب ارکشن بهتر و طولانی تر میشود(پروتئینی که سبب باز شدن عروق و ارکشن مناسب در penis میشود ۷. حاوی لیدوکائین مناسب جهت تأخیر بیشتر

۷تأخیری-تحریکی سرد ۷cool time ) : توسط اسانس میوه های بلوبری و توت فرنگی و اسانس نعناع باعث القاء خنکی در بانوان میشود ۲ و ۳ .دکمه ها و شیارهای برجسته سبب تحریک فیزیکی بانون میشود ۴. جمع کننده عضلات واژن توسط عصاره انار و میوه بلوط که لذت را در طرفین بالا میبرد ۵.حاوی LA که موجب ارکشن طولانی و تاخیر در انزال میشود ۶.حاوی نیاسین است که سبب ارکشن بهتر و طولانی تر میشود(پروتئینی که سبب باز شدن عروق و ارکشن مناسب در penis میشود ۷. حاوی لیدوکائین مناسب جهت تأخیر بیشتر

فوق العاده تأخیری(max delay): تأخیر طولانی توسط القاء سرما و لیدوکائین مناسب , لوبریکنت(روان کننده) مناسب و فراوان حاوی مواد ضد قارچ وضد سوزش

سفت کننده(stay hard) : حاوی نیاسین(که سبب باز شدن عروق خونی و ارکشن بهتری می شود) و گیاه مارلین (که بوی بد ناحیه تناسلی را از بین می برد)

تأخیری ۵کاره و گرم(۵FIRE SENS ATION1) : توسط اسانس میوه های گرمسیری و دارچین باعث القاء گرمی در بانوان میشود ۲ و ۳ .دکمه ها و شیارهای برجسته سبب تحریک فیزیکی بانون میشود ۴. جمع کننده عضلات واژن توسط عصاره انار و میوه بلوط که لذت را در طرفین بالا میبرد ۵. حاوی لیدوکائین مناسب جهت تأخیر بیشتر

تأخیری ۵کاره و سرد(ICE SENSATION5 1 ) : توسط اسانس توت فرنگی و نعناع باعث القاء خنکی در بانوان میشود ۲ و ۳ .دکمه ها و شیارهای برجسته سبب تحریک فیزیکی بانون میشود ۴. جمع کننده عضلات واژن توسط عصاره انار و میوه بلوط که لذت را در طرفین بالا میبرد ۵. حاوی لیدوکائین مناسب جهت تأخیر بیشتر

بزرگ کننده (LARGO حاوی BUTEA SUPERBA ) : وجنسینگ که با گشاد کردن عروق سبب افزایش انتقال خون به PENISو در نتیجه حجیم و بزرگ شدن آن میشوند.LA موجود در آن با تولید NO ارکشن کامل را سبب میشود.همچنین اسانس گل مریمی آن برای آقایان آرامش بخش است.

جمع کننده(CONTRACTION):دارای خاصیت جمع کنندگی و انقباض واژن به دلیل وجود تانن فراوان در عصاره انار و میوه نوعی بلوط که این خواص برای خانمهای بالای ۳۵ سال یا نزدیک یائسگی مناسب است.

تحریک کننده تأخیری(ULTIMATE SEXUAL SATISFACTION):افزاینده تحریک بانوان توسط LAو دکمه ها و شیارهای برجسته,ماده تأخیری مناسب برای آقایان,همزمان کننده ارگاسم در طرفین ,حاوی اسانس لاوندر جهت از بین بردن بوی بد ناحیه تناسلی.

ضد سوزش – خنک کننده(IRRITLESS):حاوی بابونه,آلوئه ورا,پونه و کالاندولا که تأثیر ضدعفونی کنندگی و ضد التهابی را دارند.همچنین به دلیل وجود نعناع ,حس خنکی ایجاد میکند و از سوزش جلوگیری میکند.

تأخیری(DELAY):به دلیل وجود لیدوکایین مناسب و خنک کنندگی ,تأخیر مناسب و زیادی را موجب میشود و در نتیجه برای آقاینی که دچار مشکل زودانزالی هستند مناسب است.

خاردار(SUPER DOTTED):دارای دکمه های برجسته جهت تحریک فیزیکی بانوان ؛حاوی لاوندر برای از بین بردن بوی بد ناحیه تناسلی

ضد عفونت(FUNLESS):حاوی آلوئه ورا (آبرسانی),کالاندولا(ضد التهاب),روغن درخت چای و گل همیشه بهار(لوبریکنتو ضد عفونت) میباشد و به خاطر وجود پونه حس خنکی القاء میکند و در نتیجه برای بانوانی که دچار عفونت های ناحیه تناسلی میباشند بسیار مناسب است و کمک به درمان میکند.

فوق العاده نازک(ULTRA THIN):از لاتکس بسیار نازک تهیه شده است و به دلیل وجود لاوندر خاصیت ضدقارچ دارد.

محافظ فوق العاده(ULTRA SAFE):حاوی ماده نانوکسینول ۹ که سبب فلج شدن اسپرم و در نتیجه نابارور شدن آن می گردد؛در نتیجه ایمنی بیشتری نسبت به سایر انواع کاندوم دارد.

شیاردار(SPIRAL):دارای شیارهای برجسته جهت تحریک فیزیکی بانوان,حاوی لاوندر برای از بین بردن بوی بد ناحیه تناسلی

میکروتین(FUNGLESS MICROTHIN):حاوی آلوئه ورا(آبرسانی),کالاندولا(ضد التهاب),روغن درخت چای و گل همیشه بهار(لوبریکنتو ضد عفونت) میباشد و از لاتکس فوق العاده نازک تولید شده است.

لانگ تایم(ULTIMATE SEXUAL SATISFACTION LONG TIME):افزاینده تحریک بانوان توسط LAوZINC (از طریق باز کردن عروق خونی و افزایش میل جنسی و تحریک)و دکمه ها و شیارهای برجسته ,لیدوکایین پودری مناسب برای آقایان ,همزمان کننده ارگاسم در طرفین,حاوی اسانس لاوندر جهت از بین بردن بوی بد ناحیه تناسلی

شیاردار و انرژی زا(IRRITLESS ENERGY RIBBED):دارای شیارهای برجسته جهت تحریک فیزیکی بانوان و حاوی نیاسین وLA که با باز کردن عروق خونی سبب افزایش تحریک و قوای جنسی میشود.