تا الان بازی Infinity Loop رو انجام دادین؟ استودیوی Infinity Games با پرداخت استثنایی به ایده ای تکراری تونست تجربه ای رو جفت و جور کنه که انگار نمونه مشابهش رو ندیده اید. همه چیز خیلی ساده بود. تنها باید با چرخش خطا دایره هایی میساختین، اما پشت همین سادگی چالشی وجود داشت که تا ماه ها نمی تونستید رهاش کنین.

Square it رو می تونیم جدیدترین ساخته Infinity Games بنامیم که چند روز پیش به منتشر کردن رسید. اونا دوباره روش Infinity Loop رو ادامه دادن و عزمشونو جزم کردن با دست گذاشتن روی ایده های قدیمی بازیکنا رو به یه ماجراجویی آرامش بخش بفرستن. اگه می خواین با یکی از بهترین و مینیمالیست ترین اپلیکیشنای امسال آشنا شید معرفی امروز رو از دست ندین.

تنها باید یه کار انجام بدین؛ با مربعا تموم منطقه رو بگردین. واسه حرکت این اجسام هم کافیه تا انگشت خود رو به چهار طرف موجود [چپ، راست، بالا، پایین] بکشین.

همونجوریکه قبلا اشاره کردیم، گیم پلی Square it مثل Infinity Loop ساده س!. پس بدون هیچ پیچیدگی می تونین با بازی اخت گرفته و معماهایش رو پیش رو بذارین. هدف اصلی Square it حرکت روی تموم قسمتای یه محیطه. ساده تر بگیم، هر مرحله بازیکن به منطقه های متفاوتی قدم گذاشته و اون باید با مربعا راه موجود رو طی کنه.

طبیعتا هم اگه قدم اشتباهی وردارین، چاره ای ندارین تا از اول معما رو شروع کنین. تا اینجا که به معرفی Square it پرداختیم، المانای متفاوتی ندیدیم. حالا بیایید به قسمتایی بپردازیم که تونسته ان ساخته Infinity Games رو به جذابیت برسانند. Square it عنوانی اتمسفریک تر از Infinity Loopه. وجود پس زمینه پویا و متفاوت مرحله ها موجب شدن تا تجربه ای فراموش نشدنی تر داشته باشین.

باحال اینجاس با جلو رفتن تعداد مربعا زیاد می شه و با حرکت هر کدوم از اونا، بعدی هم راهی مشابه میره. همین المان تونسته تا جذابیت گیم پلی Square it رو زیاد کنه. این نکته رو اضافه کنیم که المانای بیشتری هم مثل تلپورت [با ورود به اونجا، جسم جای دیگری ظاهر می شه] می بینین.

جدا از این قطعه هایی که هنگام انجام بازی می شنوین هم بسیار قشنگتر بوده و آرامش رو به بازیکنا هدیه میدن. موسیقی نسبت به Infinity Loop نقش مهمتری اجرا کرده و ترکیبش با مکانیزمای ساده یا گرافیک مینیمالیست طعم باور نکردنی رو به وجود آورده. از بخش شنیداری و دیداری که فاصله بگیریم به گیم پلی می رسیم. کنار طراحی مناسب معماها و چالشای پاله ای، با جلو رفتن تماشاگر اضافه سازی المانایی به این قسمت هستیم.

مثل Infinity Loop تعداد مرحله های Square it هم بی نهایته. با در نظر گرفتن این که گفتیم بازی تجربه ای اتمسفریک تر به ارمغان آورده و می تونه مخاطبای خود رو به آرامش برسونه، Square it بیشتر از ساخته قبلی استودیو Infinity Games بازیکنا رو سرگرم می کنه. با بازگشایی دانشگاه ها هم نیاز به بازیایی که بتونن اوقات فراغت کوتاه مدت آدم رو پر کنن، زیاد می شه. پس منتظر چی هستین؟ Square it رو با حجم پایین اش دانلود کنین.

  • ■ Square it!
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Infinity Games
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۵ مگابایت

دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *