کار را به کاردان نه… به کارچی کاردان بسپارید!

کولر، پکیج یا یخچال خانه یا محل کارتان خراب است و نیاز به سرویس و تعمیر دارد؟ لازم است بدنه، تأسیسات، لوله‌کشی، رنگ‌آمیزی دیوار، کف‌پوش، فضای سبز یا قسمتی دیگر از ساختمان‌تان ایجاد، اصلاح یا بازسازی شود؟ موعد نظافت منزل یا ضدعفونی شرکت‌تان رسیده است؟ به‌خاطر مشغله‌تان امکان رفتن به محلی یا انجام کاری در شهر خود یا دیگر جاهای ایران و حتی جهان را ندارید؟ نیاز به خدمات پزشکی یا پرستاری در مکان موردنظرتان دارید؟ قصد دارید درس یا مهارتی را فرا بگیرید؟ شاید هم حیوان خانگی‌تان باید مراقبت، پیرایش مو یا عقیم‌سازی شود…

کار چی دارید؟ مگر فرقی هم دارد!؟ کافی است هر جا هستید، سریع و به‌سادگی یک درخواست در سامانه کارچی‌داری ثبت کنید؛ تا متخصصان زیادی را پیدا کنید که به تمامی نیازهای روزمره‌تان پاسخ دهند: نظافتچی، بنا، لوله‌کش، نقاش ساختمان، تعمیرکار خودرو یا لوازم خانگی، سرویس‌کار پکیج و شوفاژ و کولر، مربی شنا و بدن‌سازی، معلم خصوصی مدرسه و کنکور، پرستار و مراقب سالمندان، کارپرداز شخصی، لیدر (راهنمای) محلی تور، نگه‌دارنده حیوان خانگی و …

مدارک شخصی و حرفه‌ای این «کارچی»ها پیش از واگذاری سفارش به آن‌ ها در سامانه دریافت و صحت‌سنجی شده است.

نگران هزینه‌های انجام کار هم نباشید… در کارچی‌داری قبل از شروع سفارش، خود شما بودجه‌ای را که برای آن در نظر گرفته‌اید، تعیین می‌کنید!

همچنین تمامی سفارش‌ها و فرایند انجام آن به‌صورت لحظه‌ای و آنلاین قابل پیگیری است.

 

 

از تخصص‌تان درآمد بسازید!

هر شغل یا تخصصی که دارید، در سامانه کارچی‌داری، به‌راحتی خود و توان‌مندی‌تان را به تعداد زیادی از مردم معرفی و پیشنهاد کار دریافت کنید. دو سه سالی است دوره رونق کسب‌وکارهای مبتنی بر فریلنسری (آزادکاری) شروع شده؛ بخصوص این روز‌ها که شیوع ویروس کرونا (COVID-19) بیشتر شهروندان را خانه‌نشین، دورکار یا دست‌کم محتاط کرده است.

 

 

دسترسی به سامانه

سامانه کارچی‌داری، شامل وب‌سایت، اپلیکیشن موبایل و وب‌اپلیکیشن است. اَپ KarChiDari را می‌توانید از بازارهای مختلف برای انواع گوشی‌های هوشمند دریافت کنید. نشانی سایت www.karchidari.com است و اپلیکیشن وب در www.karchidari.app قابل دسترسی است.

در کار‌چی‌داری علاوه بر موضوعات و زمینه‌های پیش‌فرض، شما می‌توانید در زمینه‌ها و موضوعات جدید مورد نظر خود نیز اعلام نیاز به خدمات تخصصی را ثبت کنید و منتظر دریافت پیشنهادها بمانید. مطمئن باشید تجربه موفق و خوشایندی خواهید داشت.

 

 

در کار‌چی‌داری، با چند کلیک استخدام کنید یا استخدام شوید… به همین راحتی!